کاشت مو در دوران کرونا چگونه انجام می شود؟ به همراه ویدیو

کاشت مو در کرونا

کاشت مو در دوران شیوع ویروس کرونا به چه صورت است؟ یکی از مهمترین دغدغه هایی که برای افراد متقاضی کاشت مو در دوران کرونا وجود دارد این است که ایا می توان دراین دوران که شیوع ویروس کرونا فراگیر شده است کاشت مو انجام دهند یا خیر؟ به طور کل پیوند مو در دوران کرونا به چه صورت خواهد بود؟ با فولیمو همراه باشید تا در این مقاله جامع نحوه انجام کاشت مو در کرونا را با یکدیگر بررسی کنیم.

فولیمو را در آپارات دنبال کنید

ویروس کرونا

ویروس کرونا تقریبا یک سال است که شرایط متفاوتی را برای مردم سراسر جهان به وجود اورده است. بسیاری از کسب و کار های مختلف دچار تغییر در روند کاری خود شده اند و سرویس های خود را به شکل متفاوتی به مشتریان خود ارائه می دهند. یکی از مهمترین تغییراتی که در نحوه سرویس دهی کسب و کار ها ایجاد شده است , مسئله رعایت موازین بهداشتی است. شرکت ها و مجموعه های مختلف خدمات خود را به نحوی ارائه می دهند که مشتریان و کارکنان خود کمترین خطر ابتلا به کرونا را داشته باشند.

آیا کاشت مو در دوران کرونا انجام می شود؟

خوشبختانه پاسخ مثبت است. کاشت مو در دوران همه گیری کرونا با رعایت تمامی اصول بهداشتی قابل انجام است. مجموعه کاشت مو فولیمو در مشهد به ایمن ترین شکل ممکن برای زیباجویان عزیز کاشت موی سر را با بالاترین تراکم ممکن انجام می دهد به طوریکه خطر ابتلا به ویروس کوید 19 نه برای مراجعان عزیز و نه برای تکنسین های فولیمو به هیچ وجه وجود نداشته باشد. پس با خیال راحت می توانید بازیابی زیبایی موهای خود را به تکنسین های مجرب تیم فولیمو بسپارید.

کاشت مو در کرونا چطور انجام می شود؟

تیم فولیمو برای کاشت موی شما در دوران همه گیری ویروس کووید 19 تدابیری اندیشده است که شما بتوانید با خیال راحت و با کمترین استرس درباره ابتلا به ویروس کرونا زیبایی خود را به ما بسپارید. در ادامه قصد بررسی چند مورد از این تدابیر بهداشتی را داریم.

کاشت مو با ریش
پیوند مو در دوران همه گیری کرونا با رعایت تمامی اصول بهداشتی قابل انجام است. به صورتی که نه خطری برای تکنسین ها و نه برای مراجعین وجود نداشته باشد.

مجموعه فولیمو کاشت موی شما را در بهترین و مجهز ترین کلینیک های موجود در مشهد انجام می دهد. قبل از انجام عملیات پیوند مو تمامی تجهیزات پزشکی کاملا استریل شده و عاری از هرگونه باکتری مضر هستند. تمامی کاشت موهای فولیمو در دوران کرونا داخل اتاق های VIP انجام می شود.

کاشت مو vip

مهمترین مزایای اتاق های VIP

  1. تک تختخوابی بودن: این اتاق ها فقط یک تخت دارند. در دیگر اماکن کاشت مو چند تخت در اتاق وجود دارد که به طور همزمان کاشت مو انجام میشود. پس در این اتاق احتمال ابتلا هم برای زیبا جو و هم برای تکنسین کاهش می یابد.
  2. رفت و امد در این اتاق ها نسبت به اتاق های معمولی بسیار کمتر است.
  3. سیستم تهویه مطبوع
نمونه کاشت مو
از نمونه کاشت های پر تراکم اخیر مجموعه کاشت مو فولیمو.

همانطور که میدانید قبل از کاشت , موی سر متقاضی باید کاملا کوتاه شود تا شرایط لازم برای پیوند مو را داشته باشد. فولیمو در دوران کرونا از متقاضیان عزیز می خواهد که بر خلاف گذشته , خودشان موی سر خود را با وسایل شخصی خود , شب قبل از عملیات کاشت , کاملا کوتاه کنند تا در تماس کمتری با تجهیزات و وسایل موجود در کلینیک ها باشند.

کاشت مو در مشهد در دوران کرونا

لازم به ذکر است در تمامی طول عملیات کاشت، تکنسین های فولیمو ماسک به صورت داشته و هر 4 ساعت ماسک انها تعویض می شود.

نکته قابل توجه دیگر این است که در مجموعه کاشت مو فولیمو بر خلاف دیگر موسسات کاشت مو , اتاق استراحت و اتاق سرو غذا به هیچ عنوان مشترک نیست و در دوران کرونا به صورت کاملا تک نفره می باشد. بدین صورت ارتباط مراجعان با افراد مختلف تا حد امکان کاهش می یابد.

کاشت مو مشهد
از نمونه کاشت های مجموعه کاشت مو فولیمو در مشهد

کاشت مو در مشهد با فولیمو

همانطور که مشاهده کردید مجموعه کاشت مو فولیمو تمامی تدابیر بهداشتی لازم برای انجام ایمن ترین کاشت ها را در دوران کرونا اندیشیده است. تکنسین های مجرب فولیمو با بیش از هشت سال تجربه و بیش از هزار کاشت موی موفق اماده استقبال از زیباجویان عزیز در دوران شیوع ویروس کرونا هستند. شما همین حالا می توانید با شماره تلفن 0915550612 تماس گرفته , ابتدا مشاوره کاملا رایگان دریافت کرده سپس در صورت نیاز نوبت کاشت خود را ثبت کنید.

فولیمو را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید :

فهرست مطالب

Share on email
Share on whatsapp

یک دیدگاه برای “کاشت مو در دوران کرونا چگونه انجام می شود؟ به همراه ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *