دوره جامع آموزش مزوتراپی (غیر حضوری)100%پشتیبانی

دوره یادگیری مزوتراپی مو

سرفصل های مقاله

چگونه مزوتراپی انجام دهیم؟ آیا شما هم از ریزش زیاد موهای خود کلافه شده‌ اید؟! با مزوتراپی یا مزوپلاستی مو دیگر نگران موهای از دست رفته خود نباشید. مراجعین زیادی به کلینیک‌ های تخصصی کاشت مو مراجعه می‌ کنند و از ریزش موهای سر خود شکایت دارند. با توجه به عوامل مختلفی چون سن، عوامل ژنتیکی، آب و هوا و محل زندگی و …. از دست دادن 30 الی 50 تار مو در روز امری کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد. اما اگر ریزش موهایتان سرعت گرفته است، باید فکری برای جبران این موهای از دست رفته بکنید.

مزوتراپی مو یکی از اقداماتی است که می‌ توانید در جهت جبران موهای از دست رفته خود انجام دهید. اگر تجربه مزوتراپی مو ندارید و می‌ خواهید بدانید چگونه می‌ توانید خودتان در خانه مزوتراپی انجام دهید، تا انتهای این مطلب از فولیمو با ما همراه باشید. مزوتراپی را می‌ توان یکی از بی‌ عارضه‌ ترین روش‌ های جبران موهای از دست رفته دانست. این روش که همواره نتایج مثبتی به همراه دارد بسیار مورد توجه خانم‌ ها قرار گرفته است.

شاید پیش از این فکر نمی‌ کردید که بتوانید خودتان در منزل راه حلی برای جبران موهای از دست رفته‌ تان پیدا کنید اما با آموزش مزوتراپی در خانه به راحتی می‌ توانید خودتان به یک مزوتراپیست حرفه‌ ای تبدیل شوید. چگونه این آموزش را دریافت کنید؟ تیم فولیمو در یک پکیج آموزشی فیلم مزوتراپی مو را به همراه توضیحات لازم برای شما تهیه کرده‌ است.

 

 

آنچه در این مقاله بررسی خواهد شد

 • تاریخچه مزوتراپی
 • مزوتراپی چیست؟
 • هزینه انجام مزوتراپی مو در کلینیک چقدر است؟
 • پکیج آموزش تصویری مزوتراپی مو در فولیمو
 • آموزش مزوتراپی مو برای چه کسانی مفید است؟
 • آموزش مزوتراپی مو چگونه می تواند به افرادی که تصمیم به درآمدزایی دارند کمک کند؟
 • آموزش مزوتراپی مو چگونه به افرادی که نیاز به درمان مزوتراپی دارند کمک می کند؟
 • با آموزش مزوتراپی مو سر فولیمو، از فیک نبودن کوکتل مزوتراپی مطمئن شوید
 • آیا یادگیری تزریق مزوتراپی مو سخت است؟
 • شما در دوره آموزش تزریق مزوتراپی مو چه اطلاعاتی را می آموزید؟
 • نتیجه گیری از تولید دوره آموزشی مزوتراپی در منزل

تاریخچه مزوتراپی

مزوتراپی مو یک روش درمانی جدید و پیشرفته است و پاسخ دهی سریع تری نسبت به مصرف قرص و داروهای خوراکی دارد و همچنین به دلیل عوارض خیلی کمی که این روش دارد روز به روز بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد. اولین بار این روش در دهه 19 میلادی توسط دکتر مایکل پیستور ارائه شد. 10 سال بعد از سال 1952 اولین انجمن مزوتراپی در جهان شکل گرفت و از همان تاریخ به بعد پیشرفت مزوتراپی شروع شد و مزوتراپی عصر جدید که امروزه بکاربرده می شود، به وجود آمد.

در سال 2000 اولین باراین روش وارد کشور آمریکا شد و از سال 2005 مورد توجه کشورهای دیگر مورد توجه و استقبال قرار گرفت و کشور ما جزو اولین کشورهایی بود که در این سال مزوتراپی به آن وارد شد و برای کمک به بسیاری از بیماران درگیر ریزش مو مورد استفاده قرار گرفت. همچنین در حال حاضر این روش به طوری در تمام شاخه ها پیشرفت و رشد کرده است که کمتر کسی هست که این روش را نشناسد و با آن آشنا نباشد. 

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی یک روش درمانی غیر تهاجمی و بسیار ایمن است که از مهمترین کاربرد آن می توان به تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو اشاره کرد. در این روش درمانی که در دسته شیوه های تزریقی قرار می گیرد، مواد مورد نیاز مو که به آن کوکتل مزوتراپی یا ویال مزوتراپی و یا داروی مزوتراپی گفته می شود توسط پزشک متخصص یا تکنسین با سرنگ های بسیار ریز در زیر پوست سر تزریق می شود.

مواد خاص تزریقی به زیر پوست سر توسط پزشک یا تکنسین وابسته به نوع مشکل فردی که ریزش مو دارد، تعیین می شود؛ ویتامین ها و آنزیم ها، انواع دارو ها و هورمون ها و همچنین عصاره های گیاهی موادی هستند به زیر پوست سر تزریق می شوند.  نحوه تزریق کوکتل مزوتراپی نیاز به مهارت و تخصص دارد که با گذراندن این دوره می توانید مهارت تزریق مزوتراپی را بیاموزید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مزوتراپی می توانید به این لینک مراجعه کنید.

هزینه انجام مزوتراپی مو در کلینیک چقدر است؟

زمانی که شخص حس می کند برای برطرف کردن ریزش مو باید به مزوتراپی روی بیاورد اولین سوالی که در ذهن او نقش می بنند این است که هزینه های مزوتراپی چقدر است؟

درحال حاضر میزان هزینه مزوتراپی مو در حدود 600 هزار تومان الی یک میلیون و ششصد هزار تومان و این هزینه فقط شامل کوکتلی است که در 5 جلسه زیر پوست سر تزریق می شود و تزریق به صورت جداگانه محاسبه می شود. کلینیک هایی هم وجود دارند که شاید هزینه های بالاتر از قیمت کوکتل و انجام مزوتراپی را دریافت کنند زیرا هزینه های هر عمل زیبایی وابسته به نوع کیفیت کار پزشک یا تکنسین، محل کلینیک و نحوه انجام امور متفاوت است. کلینیک هایی هم هستند که ممکن است حتی هزینه های پایین تر ازین مقدار را دریافت کنند که حتما قبل از انجام مزوتراپی جهت مطمئن شدن از کیفیت کار تمام بررسی های لازم را انجام دهید.

بسیاری از افراد که با مشکل ریزش مو مواجه هستند ممکن است ماهانه مبلغ زیادی را برای خرید شامپو ها و داروهای مختلف صرف کنند که در نهایت نتیجه‌ ای نیز نخواهد داشت. این در حالی است که با پرداخت هزینه برای یک جلسه مزوتراپی برای همیشه از شر ریزش مو خلاص خواهید شد.

هزینه انجام مزوتراپی مو در کلینیک چقدر است؟

 

پکیج آموزش تصویری مزوتراپی مو در فولیمو

 پکیج آموزش مزوتراپی مو سر چیست؟ اگر علاقه‌مند به یادگیری مزوتراپی هستید می ‌توانید از دوره آموزش مزوتراپی در قالب فیلم ‌های آموزشی استفاده کنید. در این پکیج آموزشی که توسط کلینیک فولیمو در اختیار شما قرار می گیرد، به شما به صورت تصویری می آموزیم که چگونه مزوتراپی مو را انجام دهید تا به یک مزوتراپیست تبدیل شوید. در این پکیج‌ ها صفر تا صد مزوتراپی مو را آموزش می ‌بینید و می‌ توانید خودتان این کار را در خانه با کمک سرنگ مزوتراپی مو انجام دهید.

 آموزش مزوتراپی مو برای چه کسانی مفید است؟

 در کل یادگیری تزریق مزوتراپی مو برای دو گروه از افراد خیلی مفید است:

 1. افرادی که تصمیم دارند درآمد زایی کنند.
 2. افرادی که موهایشان ضعیف شده و نیاز دارند که مزوتراپی انجام دهند.

همان‌ طور که خواندید مزوتراپی مو یک اقدام زیبایی برای جبران موهای از دست رفته است. اگر احساس می‌ کنید به علت ریزش شدید موهایتان دچار کم پشتی شده و زیبایی خود را از دست داده است، می‌ توانید از این راهکار درمانی_زیبایی در جهت رفع این مشکل استفاده کنید. مزوتراپی به تامین مواد مغذی برای ریشه مو، افزایش گردش خون در سر و تحریک رشد مو کمک می‌ کند.

 آموزش مزوتراپی مو چگونه می تواند به افرادی که تصمیم به درآمدزایی دارند کمک کند؟

 همانطور که می دانید مزوتراپی نیاز به تخصص دارد و فقط افراد مجرب می توانند مزوتراپی را انجام دهند و از آنجایی که در حال حاضر اکثر افراد در ایران نیاز به تقویت مو دارند، تزریق مزوتراپی می تواند راه درآمدی بسیار خوبی برای علاقه‌مندان به این حوزه باشد. این افراد برای آموزش دیدن مزوتراپی توسط کلینیک ها باید هزینه های بسیار زیادی را بپردازند که ما با هزینه بسیار کم آموزش مزوتراپی را با ارائه یک پکیج آموزشی به شما می دهیم و می توانیم شما را تا یادگیری پشتیبانی کنیم. شما با یادگیری تزریق مزوتراپی می توانید هم در کلینیک ها استخدام شوید و هم می توانید خودتان به صورت تخصصی مشتری جذب کنید و درآمد داشته باشید.

 آموزش مزوتراپی مو چگونه به افرادی که نیاز به درمان مزوتراپی دارند کمک می کند؟

افرادی که موهایشان در حال ریزش یا در حال ضعیف شدن است و یا به هر دلیل دیگری که نیاز به درمان مزوتراپی مو را در خود حس می کنند، اگر آموزش مزوتراپی مو را فرا بگیرند می توانند به شدت هزینه‌ های خودشان را کاهش دهند. همانطور که در بالا هم اشاره شد هزینه هر جلسه مزوتراپی مو توسط کلینیک ها به طور میانگین 600 هزار تومان تا یک میلیون تومان است که اگر شما خودتان اقدام به خرید کوکتل مزوتراپی کنید و تزریق مزوتراپی را خودتان یا توسط افراد نزدیک خانواده برای تان انجام شود، هزینه تزریق مزوتراپی به شدت برای شما کاهش پیدا می‌ کند یا حذف می شود.

اگر بخواهم از نظر هزینه ای برایتان بررسی کنم باید بگویم که ابتدا شما کوکتل مزوتراپی مو را میبایست خریداری کنید که در وضعیت کنونی کوکتل اصل فیوژن حدود یک میلیون و ششصد هزار تومان و کوکتل توسکانی مبلغ 600 هزار تومان است. این ویال برای 4 الی 5 جلسه به صورت میانگین برای شما کفایت می کند که اگر این مبلغ را بر 4 تقسیم کنیم به عبارتی برای شما هر جلسه حدود 200 تا 400 هزار تومان محاسبه می شود. با توجه به اینکه دوره کامل مزوتراپی مو حدود 8 تا 10 جلسه هست، مزوتراپی در منزل از نظر اقتصادی بسیار مقرون و به صرفه تر است.

 آموزش مزوتراپی مو چگونه به افرادی که نیاز به درمان مزوتراپی دارند کمک می کند؟

با پکیج آموزش مزوتراپی مو شما به راحتی قادر خواهید بود مزوتراپی موهای خود را در خانه انجام دهید.

با آموزش مزوتراپی مو سر فولیمو، از فیک نبودن کوکتل مزوتراپی مطمئن شوید

 همچنین مورد دیگری که خیلی هم مهم است بدانید این است که اصل بودن کوکتل مزوتراپی در نتیجه کار شما بسیار بسیار مهم است. اگر کوکتل مزوتراپی فیک باشد شاید هیچگاه نتیجه دلخواه تان را به دست نیاورید. اما یادگیری مزوتراپی مو چگونه می تواند در این مورد کمک کند؟ شما با مراجعه به کلینیک ها اصلاً از فیک یا غیر فیک بودن کوکتل مزوتراپی که برای شما تزریق می کنند مطلع نخواهید شد. حتی این امکان جود دارد که از کوکتل های ارزان قیمت مثل درماهیل که نصف قیمت کوکتل های دیگری مثل فیوژن و توسکانی را دارند استفاده کنند و شما به هیچ وجه متوجه این اقدام نشوید. اما اگر خودتان اقدام به خرید کوکتل بکنید می توانید جلوی این اقدامات را بگیرید و با توجه به  آموزش هایی که خواهید دید از اصل بودن دارو اطمینان حاصل کنید.

پس به طور خلاصه یادگیری تزریق مزوتراپی به شما که خودتان نیاز به درمان مزوتراپی مو دارید از دو طریق کاهش هزینه ها و اورجینال بودن دارو می تواند کمک کند.

آیا یادگیری تزریق مزوتراپی مو سخت است؟

یادگیری و آموزش تزریق مزوتراپی مو به هیچ وجه کار دشواری نیست. هر کسی با هر علم و تجربه ای میتواند تزریق مزوتراپی مو را فرا بگیرد. عده‌ ای تصور می‌ کنند برای یادگیری مزوتراپی حتما باید در رشته‌ های پزشکی یا پیراپزشکی تحصیل کرده باشند. در حالی که بدون هیچ پیش نیازی می‌ توانید با یک دوره آموزش مزوتراپی به راحتی خودتان این کار را در خانه انجام دهید.

شما در دوره آموزش تزریق مزوتراپی مو چه اطلاعاتی را می آموزید؟

شما در دوره آموزشی مزوتراپی خواهید آموخت که میزان دوز مصرف شده در هر جلسه چقدر است؟ میزان ترکیب لیدوکائین با دارو چقدر است؟ نحوه تزریق مزوتراپی مو چگونه انجام می شود؟ محل و فواصل تزریق مو در روی سر چگونه انجام می شود؟

 

شما در دوره آموزش تزریق مزوتراپی مو چه اطلاعاتی را می آموزید؟

با پکیج اموزشی مزوتراپی تیم فولیمو شما به طور کامل نحوه انجام مزوتراپی را خواهید اموخت و قادر خواهید بود با استفاده از این مهارت درآمد زایی کنید.

آموزش مزوتراپی مو در منزل

شما می توانید این دوره را در منزل یا در محل کار ببینید. برای تزریق مزوتراپی هم می توانید در منزل اقدام به درمان مزوتراپی بکنید.

پشتیبانی در این دوره چگونه است

پشتیبانی از این دوره به صورت همیشگی است. ما تا وقتی که یاد بگیرید چطور مزوتراپی انجام دهید در کنار شما هستیم.

نتیجه گیری از تولید دوره آموزشی مزوتراپی در منزل

هدف ما از تولید دوره آموزش مزوتراپی مو این است که مراجعه کنندگان هزینه های هنگفتی را بابت عدم آگاهی متقبل نشوند زیرا متاسفانه گرفتن هزینه در حوزه زیبایی تعیین شده نیست و هر کسی می تواند هر هزینه ای را بگیرد. در حالی که شما می توانید با تشخیص دادن کوکتل اصل از فیک، نحوه تزریق کوکتل مزوتراپی و در دست گرفتن سرنگ مزوتراپی هزینه های خود را به شدت کاهش داده و کسب در آمد نیز بکنید.

لینک صفحه خرید و توضیحات تکمیلی

کاشت مو مشهد

تیم کاشت مو فولیمو با بیش از 8 سال تجربه و 1000 کاشت موی موفق به طور تخصصی در شهر مشهد اقدام به انجام کاشت مو به روش مدرن FIT می کند. اگر قصد دارید تا به صورت تضمینی زیبایی موهایتان را به سرتان بازگردانید همین حالا می توانید با شماره تلفن 09155550612 تماس گرفته و با مشاوران تیم کاشت موی ما مکالمه کنید. خوشبختانه مشاوره تلفنی تیم ما کاملا رایگان است و متخصصین ما تلاش خواهند کرد در طول ان به تصمیمی درست درباره درمان طاسی سر شما برسند.

تیم کاشت مو فولیمو را در اینستاگرام دنبال کنید: follimu

 

دیدگاهتان را بنویسید

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.