کاشت مو فولیمو

تیم تخصصی کاشت مو فولیمو با بیش از 8 سال تجربه، کاشت موی شما را با بهترین قیمت و با بهترین روش کاشت مو (بدون جراحی، بخیه و خونریزی) انجام خواهد داد

شماره تماس

0915.555.0612

شماره واتساپ
0915.555.0612
نشانی

ایران، استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار وکیل آباد

مراحل قبل از انجام کاشت مو

پخش ویدیو

مراحل قبل از انجام کاشت مو

 • ارسال عکس

  شما باید عکس سر خود را از سه زاویه جلو، بالا و پشت جهت مشاوره تخصصی که آیا کاندید کاشت مو هستید یا نه؟ و مبلغ دقیق کاشت موی شما از راه های ارتباطی واتساپ (0915.555.0612) یا اینستاگرام Follimu ارسال کنید

  01

  image-1
 • 02

  image-1

  انجام آزمایشات یک هفته قبل از کاشت مو

  CBC diff, FBS, PT, PTT, INR, HBS Ag, HCV Ab, HTLV1, HTLV2, HIV ab & ag, PCR

 • تعیین روز دقیق کاشت

  بعد از بررسی وضعیت کاشت سایر افراد در نوبت کاشت و بررسی وقت کاری شما، تاریخ دقیق کاشت تعیین و رزرو می شود

  03

  image-1
 • 04

  image-1

  انجام رژیم غذایی

  سه روز قبل از کاشت مو خوردن گوشت قرمز، تخم مرغ، آجیل، چای سبز، قهوه، نوشیدنی های الکلی، سیگار و قلیون ممنوع است

 • اصلاح (شیو) کردن مو

  شب قبل از کاشت مو شما باید مو های خود را با شماره صفر کوتاه کنید و بعد از آن حمام رفته و خواب کافی را داشته باشید

  05

  image-1
 • 06

  image-1

  استفاده از قرص سفالکسین و ترنسید

  ساعت 12 شب قبل از کاشت مو 1 عدد از هر کدام مصرف کنید سپس 6 صبح و به همین منوال تا 3 روز ادامه دهید

 • حضور در کلینیک

  شما باید ساعت 7.30 در کلینیک حاضر باشید و خودتان را به پرسنل پذیرش معرفی نمایید.

  07

  image-1

کاشت مو برای طاسی چه افرادی مناسب است ؟

ریزش آندروژنیک موی مردان

مردان این امکان را دارند که دچار ریزش آندروژنیک موی سر شوند. در حال حاضر و با پیشرفت علم پزشکی این امکان وجود دارد که حتی ریزش آندروژنیک موی سر مردان کاشته شود. در صورتی که بانک مو سر فرد مناسب کاشت مو نباشد از موهای ریش یا موهای سینه برای پیوند مو استفاده می‌شود.

افرادی که در سوانح آتش سوزی موی سر خود را از دست داده‌اند

یکی از دلایل از دست دادن موی سر، قرار گرفتن در محیطی است که دچار آتش سوزی شده است، آتش سوزی و گرمای زیاد می‌تواند باعث خرابی و آسیب دیدن پیاز مو شود و همین مورد باعث طاسی فرد شود. اگر موهای خود را در آتش سوزی از دست داده‌اید به راحتی می‌توانید با مراجعه به کلینیک کاشت مو فولیمو موهای پر پشت و طبیعی داشته باشید.

افراد دچار اسکار سر

اسکار سر همان بر جای ماندن زخم سر است که باعث طاسی در همان ناحیه می‌شود. یکی از مواردی که باعث می‌شود افراد کاشت مو را امتحان کنند باقی ماندن جای زخم و ریزش موی سر به دلیل زخم است. اگر این جای زخم بزرگ باشد جلوه بدی به سر شما خواهد داد. خوشبختانه با روش‌های مختلف در حال حاضر می‌توان جای اسکار سر را به صورت طبیعی با موهای طبیعی پر کرد. اگر در سانحه‌ای دچار اسکار سر شده‌اید و این اسکار اندازه بزرگی دارد پیشنهاد می‌کنیم حتما برای ترمیم و کاشت مو به کلینیک کاشت مو فولیمو مراجعه کنید.

عدم نتیجه گیری از مزوتراپی

در حال حاضر افراد زیادی اقدام به مزوتراپی برای افزایش حجم مو، قوی شدن مو و به دست آوردن موهای تازه اقدام به مزوتراپی می‌کنند. افرادی که با روش‌هایی مانند مزوتراپی قصد داشته‌اند که موهای شاداب و پر پشتی داشته باشند اما به هر دلیلی نتوانسته‌اند به این خواسته دست یابند در حال حاضر می‌توانند با مراجعه به کلینک کاشت مو فولیمو اقدام به کاشت مو کنند. توجه داشته باشید که کاشت مو در این کلینیک به صورت کاملا طبیعی انجام می‌شود.

حداقل سن کاشت مو

درباره تیم کاشت مو فولیمو

عموما آقایان به دلیل ریزش موی سر و همچنین ریش به دلایل وراثتی و… جزوه دسته افرادی هستند که به کلینک کاشت موی فولیمو مراجعه می‌کنند. روش‌های گوناگونی برای کاشت مو وجود دارد که وابسته به میزان ریزش مو، کلینیکی که برای پیوند مو به آن مراجعه کرده‌اید، روش مناسب برای کاشت مو به شما پیشنهاد می‌شود. هزینه کاشت مو در مشهد به پارامترهای گوناگونی وابسته است که از جمله اصلی‌ترین پارامترها می‌توان به کلینیک کاشت مو، روش کاشت مو و… اشاره کرد. اما کمترین قیمت برای کاشت مو را می‌توان یک میلیون تومان در نظر گرفت.

جواد یاسمی
مشاور سئو

our team

تیم فولیمو

دکتر زهرا سجادی مقدم
متخصص پوست و مو
فهیمه مومنی
تکنسین کاشت مو
اعظم بیانی
تکنسین کاشت مو

نگران خلوتی سرتان نباشید!

فرقی ندارد به چه دلیلی موهایتان را از دست داده‌اید متخصصین کاشت موی فولیمو زیبایی را به شما باز می‌گردانند. چند نمونه از کاشت مو توسط فولیمو را ببینید.

befor2 after2
befor3 after3
befor5 after5
befor4 after4
befor7 after7

products

محصولات ما

هزینه کاشت مو

تعرفه کاشت مو در مشهد بستگی به وسعت کاشت مو، نوع روش کاشت مو می‌تواند متفاوت باشد. اما در حالت کلی نرخ کاشت مو در مشهد از 5.000.000تومان شروع می‌شود و وابسته به شرایط نام برده شده در بالا می‌تواند تا 7.000.000 تومان هم ادامه داشته باشد. اما اگر میخواهید اطلاع دقیقی از قیمت کاشت مو خود داشته باشید، کافی است عکس سر خود را از س زاویه بالا، جلو و پشت از طریق واتساپ (09155550612) و یا از طریق اینستاگرام (follimu) ارسال نمایید. تعرفه کاشت مو در مشهد بستگی به وسعت کاشت مو، نوع روش کاشت مو می‌تواند متفاوت باشد. اما در حالت کلی نرخ کاشت مو در مشهد از 5.000.000تومان شروع می‌شود و وابسته به شرایط نام برده شده در بالا می‌تواند تا 7.000.000 تومان هم ادامه داشته باشد. اما اگر میخواهید اطلاع دقیقی از قیمت کاشت مو خود داشته باشید، کافی است عکس سر خود را از س زاویه بالا، جلو و پشت از طریق واتساپ (09155550612) و یا از طریق اینستاگرام (follimu) ارسال نمایید.

سوالات متدوال درباره کاشت مو با فولیمو

وابسته به آن که میزان ریزش مو در فرد به چه اندازه است و این که فولیکول‌های قابل انتقال و روش انتخابی برای کاشت مو می‌تواند متفاوت انتخاب شود، مدت زمان و تعداد جلسات کاشت مو برای هر فرد متغیر است. اما در حالت کلی می‌توان گفت که روند کاشت مو در مشهد در یک جلسه انجام می‌شود و وابسته به آن که میزان کاشت مو به چه اندازه است، مدت زمان این کاشت مو می‌تواند از یک ساعت تا چندین ساعت متفاوت باشد.

موهایی که کاشته می‌شوند به دلیل آن که از قسمت‌های مختلف بدن مانند ریش، پشت سر و سینه برداشته می‌شوند فاقد گیرنده‌های هرمون تستوسترون هستند و به هیچ عنوان دچار ریزش نخواهند شد. موهای کاشته شده پس از انتقال به هیچ عنوان به دلیل آن که اصلی‌ترین عامل ریزش مو را ندارد دچار ریزش نخواهند شد. توجه داشته باشید که این موهای کاشته شده موهای طبیعی هستند و پس از مدتی روند رشد و کوتاه‌ کردن این موها مانند موهای طبیعی شما خواهد شد.

با این که موهای کاشته شده به صورت طبیعی امکان رشد دارند، اما از  خاطر نبرید که میزان تراکم این موها به اندازه موهای خدادادی نخواهد بود و کمی کمتر از موهای طبیعی است. توجه داشته باشید انتخاب روش کاشت مو و همچنین میزان تخصص و تبحر پزشک و کلینیک می‌تواند در میزان تراکم بالاتر کمک کننده باشد.

اصولا 2 هفته پس از کاشت مو، موهای پیوند زده شده دچار ریزش می‌شوند. این ریزش که به ریزش ابتدایی معروف است، امکان دارد تا 2 ماه به طول بینجامد. پس از 3 ماه بعد از شروع فرآیند کاشت مو، موهای کاشته شده به صورت پراکنده شروع به رشد می‌کنند و این رشد بین 6 تا 12 ماه کامل می‌شود و فرد می‌تواند پس از این مدت میزان تراکم نهایی موهای خود را شاهد باشد.

اصولا تمامی افراد که اقدام به کاشت مو می‌کنند، انتظار رویدن دوباره موهای طبیعی را دارند. از آنجایی که در حال حاضر کاشت مو به صورت طبیعی انجام می‌شود و مو از بخش‌های مختلف بدن فرد برداشته می‌شود و پس از آن فرآیند کاشت انجام می‌شود. موهای فرد پس از مدت زمان کوتاهی به حالت طبیعی مجدد رویش خواهد کرد. توجه داشته باشید با این که موهای کاشته شده در طبیعی‌ترین حالت خود هستند اما نباید از خاطر برد که میزان تراکم موهای کاشته شده به اندازه موهای خدادادی نخواهد بود.

استفاده از کلاه 3 روز پس از کاشت مو می‌تواند برای جلوگیری از اثر تابش مستقیم نور خورشید مناسب باشد. توجه داشته باشید که از روز سوم به بعد مجاز به استفاده از کلاه هستید، آن هم کلاه گشاد، نخی و بدون پر و تنها به مدت زمان 7 ساعت در روز می‌توانید از کلاه استفاده کنید.

کلینیک تخصصی کاشت مو فولیمو با سال‌ها تجربه در زمینه پیوند مو در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌های کاشت مو در مشهد شناخته می‌شود. این کلینیک با در اختیار داشتن جدید‌ترین دستگاه‌های پیوند مو، استفاده از کادری مجرب و حرفه‌ای و همچنین سابقه طولانی در زمینه کاشت مو توانسته است رضایت صد در صدی بیماران خود را کسب کند. برای ارتباط با مجموعه تخصصی پیوند مو در مشهد کافی است با شماره‌‌های درج شده در وب سایت تماس برقرار کنید.

روش‌های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد، با توجه به میزان ریزش موی سر، نوع پیوند، بانک مو و... مناسب‌ترین روش برای کاشت مو انتخاب می‌شود. توجه داشته باشید که بهترین روش برای کاشت مو روشی است که بالاترین تراکم و همچنین کم‌ترین آسیب را وابسته به شرایط شما داشته باشد. از جمله روش‌های کاشت مو می‌توان به bht، micro fit، fut و... اشاره کرد. توجه داشته باشید که برای ترتیب اثر داشتن روش کاشت، باید میزان برداشت‌های گرافت‌ها به میزان قابل توجه‌ای باالا باشد، به این صورت میزان تراکم و نتیجه عمل پیوند مو بیشتر خود را نمایان خواهد کرد.

contact us

رزرو وقت کاشت مو

برای رزرو وقت کاشت مو به صورت طبیعی کافی است با شماره‌های درج شده در وب سایت فولیمو تماس برقرار کنید، همکاران ما در واحد پشتیبانی و مشاوره آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه پیوند مو هستند.