هزینه کربوکسی تراپی مو چقدر است؟ – بررسی قیمت کربوکسی تراپی مو

carboxy therapy

هزینه و قیمت کربوکسی تراپی مو چقدر است؟ برای انجام کربوکسی تراپی مو چقدر باید هزینه کنیم؟ با ما همراه باشید تا ضمن معرفی روش کربوکسی تراپی مو ، هزینه و قیمت این روش را نیز به شما اعلام کنیم.

کربوکسی تراپی مو چیست و چه کاربردی دارد؟

روش کربوکسی تراپی مو یکی از بهترین روش های غیر تهاجمی ( بدون درد و جراحت) تقویت موی سر است که هیچ عارضه خاصی ندارد و شما به وسیله ان می توانید از ریزش موهایتان جلوگیری کرده و میزان این ریزش را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید. کربوکسی تراپی مو یکی از روش های بسیار مناسب برای کسانی است که دچار کم پشتی مو شده اند و موهای انها بیش از اندازه نازک شده است. این روش مدرن و جدید ، نه تنها در زمینه تقویت مو بلکه در زمینه جوان سازی پوست صورت نیز فواید زیادی دارد.

در عملیات کربوکسی تراپی ، دستگاه مخصوص کربوکسی مانند یک پمپ تزریق عمل می کند، دستگاه به کپسول گاز کربن دی اکسید وصل شده و پزشک یا تکنسین به وسیله سوزن خیلی باریک و نازک و بدون هیچ گونه خون ریزی، گاز را به نقطه موردنظر وارد می کند. این تزریق گاز کربن دی اکسید باعث می شود میزان خون رسانی به پوست سر شخص افزایش پیدا کرده و در نتیجه ضخامت موها نیز بیشتر شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این روش می توانید به این لینک مراجعه کنید.

کربوکسی تراپی مو چیست
این روش تقویتی بیشتر برای کسانی که دچار کم پشتی مو هستند و در مراحل اولیه ریزش موی سر می باشند مناسب است.

بررسی هزینه و قیمت کربوکسی تراپی مو

قطعا یکی از مهمترین مسائلی که قبل از انتخاب روشی مناسب برای درمان ریزش موهایتان باید در نظر بگیرید موضوع هزینه و قیمت ان روش درمانی است. هزینه کربوکسی تراپی مو هم مانند روش های دیگر به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه قصد بررسی انها را داریم. در تخمین هزینه کربوکسی تراپی مو در موضوع اول انتخاب کلینیک و تکنسین مربوطه می باشد زیرا هر تکنسینی در این روش هزینه کربوکسی تراپی را مجزا در نظر گرفته بنابراین هزینه کربوکسی تراپی ،  در هر یک از کلینیک ها با یکدیگر تفاوت دارد. شما قبل از هر چیز باید سعی کنید به دنبال یک کلینیک معتبر بگردید و با مقایسه قیمت تکنسین های مختلف ، بهترین قیمت را با توجه به کیفیت کار ان تکنسین انتخاب کنید.

موضوع دوم در تعیین قیمت کربوکسی تراپی مو ،  تعداد جلسات ان می باشد. به این دلیل که پرداخت هزینه کربوکسی تراپی ، به صورت جلسه ایی بوده و قیمت ان بستگی به تعداد جلسات  دارد ، که معمولا در اکثر کلینیک ها ، چهار الی شش جلسه برای کربوکسی تراپی در نظر گرفته میشود .

قیمت کربوکسی تراپی
تصویری از قبل و بعد از انجام روش کربوکسی تراپی مو. در این تصویر نتیجه مفید استفاده از این روش کاملا قابل مشاهده است.

نتیجه گیری

همانطور که گفتیم ، تعیین هزینه روش کربوکسی تراپی مو به 2 عامل بستگی دارد ، ابتدا کلینیک انتخابی و سپس تعداد جلسات در انجام این روش. به همین دلیل متاسفانه نمی توانیم به شما قیمت دقیقی برای انجام این روش اعلام کنیم اما در کل باید بگویم که معمولا هزینه انجام روش کربوکسی تراپی نسبت به سایر روش های تقویت موی سر مناسب تر است و شما از انجام این روش ، پشیمان نخواهید شد چراکه این روش مدرن کاملا بی خطر است و تاثیرات مثبتی در افزایش سلامت موی سر دارد.

تیم کاشت مو فولیمو را در اینستاگرام دنبال کنید:

فهرست مطالب

Share on email
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *