اموزش شستن مو ها بعد از کاشت به همراه ویدیو

شستن موها بعد از کاشت

اگر به تازگی عملیات کاشت مو را به پایان رسانده اید و می خواهید بدانید که چطور باید سرتان را بعد از کاشت بشویید با فولیمو در این مقاله جامع همراه باشید تا اموزش شستن مو ها بعد از کاشت را باهم بررسی کنیم.

لطفا جهت فراگیری اموزش به صورت کامل , ویدیو فولیمو درباره شست وشوی مو پس از کاشت را از دست ندهید:

فولیمو را در آپارات دنبال کنید

شست و شوی مو بعد از کاشت مو

شست و شوی موها از جمله مهمترین نکات مراقبتی پس از کاشت مو است که اگر به درستی انجام نشود می تواند تاثیر بسیار بدی بر روی موهای کاشته شده شما بگذارد و موجب اسیب رسانی به قسمت های کاشت شده شود. به همین دلیل باید این موضوع را با دقت فراوان و با استفاده از شامپو های متفاوت انجام داد که در ادامه قصد بررسی ان ها را داریم پس با فولیمو و اموزش شست و شوی موها بعد از پیوند مو همراه باشید.

بعد از کاشت مو به مدت 7 روز روزی دو مرتبه باید سر خود را بشویید و پس از حمام به هیچ عنوان نباید سر خود را با حوله و سشوار خشک کنید. اجازه دهید سرتان در معرض هوا به صورت طبیعی خشک شوید.

شست و شوی صحیح مو

در یک ماه اول از شامپو بچه فیروز برای شست و شوی سر خود استفاده کنید چرا که عاری از هرگونه مواد شیمیایی مضر است. روز اول بعد از کاشت مو خیلی ارام پانسمان خود را بازکنید و سعی کنید به گازی که در ناحیه کاشت و برداشت است دست نزنید. سرتان را به ارامی به سمت جلو متمایل کنید و اجازه دهید اب ولرم از پشت سر تمام سرتان را احاطه کند. به مدت بیست دقیقه سرتان را کاملا خیس کنید. یک گاز استریل را برداشته و روی ان شامپو بچه فیروز بریزید سپس کف حاصله را روی قسمت کاشت شده بریزید. منطقه برداشت را هم با گاز استریل که پر از کف است به صورت دورانی کامل بشویید. این فرایند ممکن است کمی دردناک باشد اما لازم است حتما منطقه برداشت را بشویید تا میزان عفونت ان صقر شود. پس از انکه عملیات شست و شو تمام شود یک سرم شست و شو را باز کرده و قسمت کاشته شده را کاملا با سرم شست و شو آغشته کنید.

شامپو کاشت مو
در یک ماه اول از شامپو بچه فیروز برای شست و شوی سر خود استفاده کنید چرا که عاری از هرگونه مواد شیمیایی مضر است

آموزش شستن مو ها بعد از کاشت

در سه روز دوم یعنی از روز چهارم تا روز ششم به مدت بیست دقیقه سرتان را با اب ولرم خیس کنید. روی گاز شامپو بچه ریخته و ان را کاملا خیس کنید. گاز آغشته به کف را روی قسمت کاشت شده به صورت ضربه های ارام فقط بگذارید و بردارید. منطقه برداشت را هم مثل گذشته به صورت دَوَرانی بشویید. در طول این مدت ممکن است که بر روی گاز تعدادی دلمه دیده شود که این مورد کاملا طبیعی است و جای نگرانی نیست.

نکته : هنگام شست و شو گاز را روی سرتان نکشید چرا که ممکن است به گرفت های کاشت شده اسیب وارد شود. سعی کنید فقط بصورت ضربه های ارام گاز را بر روی ناحیه شست و شو بگذارید و بردارید.

شستن موها
بعد از کاشت مو به مدت 7 روز روزی دو مرتبه باید سر خود را بشویید.
پس از حمام به هیچ عنوان نباید سر خود را با حوله و سشوار خشک کنید. اجازه دهید سرتان در معرض هوا به صورت طبیعی خشک شوید.

روز هفتم تا دهم پس از کاشت سرتان را به مدت بیست دقیقه کاملا خیس کنید. گاز را خیس و آغشته به شامپو بچه کرده و سپس به صورت ویبره مانند (لرزشی) بر روی سر خود تکان دهید تا دلمه ها کاملا از روی پوست سرتان تمیز شوند. بعد از روز دهم سر شما کاملا تمیز و موهای کاشت شده که حالا شروع به رشد کرده اند قابل مشاهده هستند.

از روز دهم تا شش ماه به صورت روزانه یا یک روز درمیان سرتان را بشویید. برای این کار تنها کافی است روی دستتان شامپوی مخصوصی که برایتان تجویز شده را بریزید و کف حاصله را با نرمی انگشتانتان روی سرتان ماساژ دهید تا سرتان به صورت کامل تمیز شود.

بهترین مجموعه کاشت مو کجاست؟

مجموعه کاشت مو فولیمو با بیش از ۷ سال سابقه و بیش از ۱۰۰۰ کاشت موفق به صورات رایگان برای تمامی کسانی که کاشت خود را در این مجموعه انجام دهند اقدام به مزوتراپی می کند. پس همین حالا می توانید به راحتی با شماره تلفن  ۰۹۱۵۵۵۵۰۶۱۲ تماس حاصل کنید تا ابتدا مشاوره رایگان دریافت کرده و سپس نوبت کاشت خود را دریافت کنید.

فولیمو را در اینستاگرام دنبال کنید:

فهرست مطالب

Share on email
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *