ایا می توان از ریش برای کاشت مو استفاده کرد؟

برداشت از ریش در افراد بانک کموی ضعیف

سرفصل های مقاله

سوال مهمی که ممکن است برای بسیاری از افرادی که بانک مویی ضعیفی دارند وجود داشته باشد این است که ایا می توانند از ریش خود به عنوان بانک مویی برای کاشت و پیوند مو استفاده کنند؟ با فولیمو همراه باشید تا در این مقاله جامع پاسخ سوال هایتان درباره استفاده از ریش برای کاشت مو را بیابید.

استفاده از ریش برای کاشت موی سر

طی تحقیقاتی که توسط محققین حوزه پوست و مو انجام شده به این نکته رسیده اند که برداشت مو از ریش و سایر قسمت های بدن دائمی نیست ومو های کاشت شده از این قسمت به مرور زمان دچار ریزش می شوند و تا اخر عمر با شما نمی مانند. معمولا تکنسین های کاشت مو گرفت های برداشت شده از ریش را لابه لای گرفت های برداشت شده از نوار پشت سر کاشت می کنند تا تراکم منطقه کاشت بیشتر شود ؛ ولی به مرور زمان موهای برداشت شده از ریش دچار ریزش می شوند و شما مشاهده خواهید کرد که منطقه کاشت شما که در ابتدا پر تراکم بوده حالا کم تراکم و کم پشت شده است.

کاشت مو با ریش

 

جای زخم ناشی از برداشت ریش همیشه با شما می ماند و شما مجبورید برای اینکه این موارد را بپوشانید ریش های خود را بلند نگه دارید.

مضرات استفاده از ریش در کاشت مو

باور غلط : به این نکته توجه کنید که قسمت های بی خطر و استاندارد برای ریش محدود هستند و تکنسین کاشت مو فقط می تواند مقدار محدودی از گرفت ها را از ان منطقه برداشت کند و تصور اینکه با برداشت از ریش منطقه وسیع تری را می توانید کاشت کنید و کاشت پر تراکم تری داشته باشید کاملا اشتباه است.

نکته مهم : یکی از مهمترین معایب برداشت گرفت ها از قسمت ریش این است که جای اسکار و جوش ها و جای زخم ناشی از برداشت ریش همیشه با شما می ماند و شما مجبورید برای اینکه این موارد را بپوشانید ریش های خود را بلند نگه دارید.

گرفت های برداشت شده از منطقه ریش معمولا تک ریشه ای هستند درحالیکه گرفت های منطقه پشت سر معمولا دو الی سه ریشه ای هستند پس نتیجه می گیریم که برداشت مو از ریش تاثیر چندانی در افزایش تراکم منطقه کاشت ندارد. مورد دیگری که باید به ان توجه کنید این است که سرعت رشد موهای برداشت شده از ریش با مو های برداشت شده از پشت سر متفاوت است و به طور کلی موهایی که ازپشت سر برداشت می شوند رشد بیشتری دارند.

کاشت مو با ریش

 

به مرور زمان موهای برداشت شده از ریش دچار ریزش می شوند و شما مشاهده خواهید کرد که منطقه کاشت شما که در ابتدا پر تراکم بوده حالا کم تراکم و کم پشت شده است.

نکته مهم: به این مسئله مهم توجه کنید که از انجایی که صورت انسان پر از عصب های حسی است ؛ به هنگام برداشت مو ازریش طبیعتا شما درد بیشتری را احساس خواهید کرد.

بهترین قسمت برای برداشت مو کجاست؟

حال سوالی که ممکن است برای شما به وجود امده باشد این است که با این حساب بهترین منطقه برای برداشت مو و انجام عملیات کاشت کدام قسمت است؟ همانطور که در مقاله جامع بانک مو توضیح دادیم بهترین ناحیه برای برداشت گرفت های موناحیه پشت سر است. این ناحیه معمولا به شکل نواری در پشت سر قراردارد. ناحیه ای که در برابر هورمون های بدن مقاوم است و معمولا به طور طبیعی و با بالارفتن سن به ریزش دچار نمی شود.

بانک مو

 

بهترین ناحیه برای برداشت گرفت های موناحیه پشت سر است. ناحیه ای که در برابر هورمون های بدن مقاوم است و معمولا به طور طبیعی و با بالارفتن سن به ریزش دچار نمی شود.

معرفی بهترین مجموعه برای کاشت مو

مجموعه کاشت موی فولیمو یکی از معتبر ترین تیم های کاشت مو در شرق کشور می باشد. فولیمو به واسطه داشتن دو تکنسین مجرب و سال ها تجربه کاشت به پر تراکم ترین حالت ممکن موهای شما را کاشت می کند و زیبایی را به سر شما باز می گرداند. منتظر چه هستید؟ همین حالا می توانید با شماره تلفن 09155550612 تماس گرفته , ابتدا مشاوره کاملا رایگان دریافت کرده و سپس در صورت نیاز و تمایل , نوبت کاشت خود را ثبت کنید.

فولیمو را در اینستاگرام دنبال کنید:”

محصولات مرتبط

دوره تخصصی آموزش مزوتراپی مو

نمره 0 از 5
۱۹۹۰۰۰ تومان
بسته اموزش مزوتراپی فولیمو این امکان را به شما می دهد که به سادگی شیوه انجام و تزریق مزوتراپی را

آموزش مزوتراپی صورت

نمره 0 از 5
۱۹۹۰۰۰ تومان
 دوره جامع آموزش مزوتراپی صورت بسته اموزش مزوتراپی صورت فولیمو این امکان را به شما می دهد که به سادگی

دوره تخصصی کاشت مو

نمره 0 از 5
۳۵۰۰۰۰۰ تومان
نحوه دریافت دوره چگونه است؟ برای مشاهده با کیفیت و معضل کپی رایت، این دوره در یوتیوب آپلود شده است

کوکتل مزوتراپی فیوژن هیر

نمره 0 از 5
۱۳۰۰۰۰۰ تومان
اگر قصد خرید کوکتل مزوتراپی فیوژن هیر Hair را دارید با ما همراه باشید تا ابتدا این محلول مزوتراپی را

توسکانی – کوکتل مزوتراپی

نمره 0 از 5
۹۰۰۰۰۰ تومان
اگر قصد خرید کوکتل مزوتراپی توسکانی را دارید با ما همراه باشید تا پس از بررسی ویژگی های این محلول

قرص بیوتین

نمره 0 از 5
تماس بگیرید
اگر قصد خرید قرص تقویت مو بیوتین را دارید با ما همراه باشید تا در این صفحه این دارو را

دیدگاهتان را بنویسید

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.