بانک مو چیست و در کجای سر قرار دارد – راز های یک کاشت موفق

بانک مو

بانک مو چیست و در کجای سر قراردارد؟ بانک مو کجاست؟ ایا بانک موی مناسبی برای کاشت مو دارید؟ ایا اصلا با مفهوم بانک مو اشنایی دارید؟ با فولیمو در این مقاله همراه باشید تا بررسی کنیم بانک مو چیست و چگونه می توانیم یک بانک موی مناسب برای یک کاشت موی موفق داشته باشیم.

فولیمو را در آپارات دنبال کنید

بانک مو چیست؟

حتما تا به حال در مقالات مختلف مربوط به کاشت مو کلمه بانک مو را بار ها و بارها شنیده اید و برایتان سوال ایجاد شده که بانک مو چیست و چه اهمیتی در کاشت دارد. همانطور که می دانید برای پیوند مو باید از موی بدن خود شخص استفاده شود زیرا در غیر اینصورت سیسیتم ایمنی بدن گرفت های کاشته شده را پس می زند. حال سوالی که پیش می اید این است که موهای مورد نیاز برای پیوند مو باید از کدام قسمت بدن شخص متقاضی کاشت برداشته شوند. بانک مو قسمتی از سر است که گرفت های مورد نیاز برای کاشت از انجا تامین می شود. در حقیقت برای کاشت و انتقال گرفت ها به قسمت طاس و کم پشت سر ما به ناحیه ای نیاز داریم که از نظر تعداد گرفت ها غنی باشد و بتوانیم بیشترین تعداد گرفت را از ان برداشت کنیم.

بانک مو
اگر توجه کرده باشید این قسمت نوار مانند درپشت سر حتی در افرادی که دچار طاسی کامل در ناحیه ی فرق یا جلوی سر هستند، پرپشتی و تراکم مناسب خود را حفظ می کند.

بانک مو کجاست؟

در پاسخ به سوال بانک مو کجاست باید بگوییم که این ناحیه معمولا به شکل نواری در پشت سر قراردارد. ناحیه ای که در برابر هورمون های بدن مقاوم است و معمولا به طور طبیعی و با بالارفتن سن به ریزش دچار نمی شود. اگر توجه کرده باشید این قسمت نوار مانند درپشت سر حتی در افرادی که دچار طاسی کامل در ناحیه ی فرق یا جلوی سر هستند، پرپشتی و تراکم مناسب خود را حفظ می کند. همچنین این ناحیه برای اکثر افرادی که میان سالی را طی کرده باشند همچنان دارای مقدار کافی از مو می باشد و می توان از ان برای پیوند مو استفاده کرد.

چرا بانک مو مهم است؟

بررسی بانک مو و شرایط ان اولین کاری است که توسط متخصص کاشت مو بر روی سر شما انجام می شود. پزشک معمولا سر شما با قدت بررسی کرده و بهترین ناحیه را به عنوان ناحیه بانک مو انتخاب می کند و سپس مراحل برداشت گرفت ها را از ان اغاز می کند. همانطور که می بینید بررسی بانک مو اولین کاری است که در پروسه کاشت مو انجام می شود پس به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است.

بانک مو یکی اصلی ترین موارد تاثیر گذار بر روی نتیجه یک کاشت موی موفق است پس باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا بتواند جوابگوی نیاز قسمت دریافت کننده ی مو باشد.

بانک مو یکی اصلی ترین موارد تاثیر گذار بر روی نتیجه یک کاشت موی موفق است پس باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا بتواند جوابگوی نیاز قسمت دریافت کننده ی مو باشد. هر چقدر تراکم و ضخامت موهای بانک موی شما بیشتر باشد و یا اصطلاحا بانک موی قوی تری داشته باشید نتیجه کاشت موی شما بهتر و با کیفیت تر خواهد بود. ناحیه ای که گرفت ها از آن برداشت می شود (بانک مو) باید به گونه ای باشد که بتواند موهای مورد نیاز برای قسمت های خالی و کم پشت سر، ابرو ویا ریش را به راحتی تأمین کند و در عین حال خود نیز دچار مشکلاتی مانند کم پشتی مو و ریزش نشود.

بانک مو در کجای سر قرار دارد؟

همین حالا می توانید نگاهی به قسمت نواری پشت سر خود بیندازید و تراکم و ضخامت ان را بررسی کنید. تشخیص درست و صحیح بانک مو قبل از شروع مراحل کاشت یکی از مواردی مهمی است که به مهارت و تجربه متخصص کاشت بستگی دارد و انتخاب صحیح ان تاثیر زیادی بر روی نتیجه کاشت شما خواهد داشت پس در انتخاب پزشک و کلینیکی که قصد کاشت در ان را دارید بسیار مهم است. در ادامه قصد بررسی تیم کاشت مویی را داریم که با داشتن تجربه و مهارت کافی می تواند بهترین تشخیص را در زمینه محل برداشت گرفت ها داشته و شما را یاری کند.

بانک مو چیست؟
تصویری از ناحیه برداشت در کاشت مو. گرفت های مو از این ناحیه برداشت شده و در جلوی مو کاشت می شوند.

سوالات متداول درباره بانک مو

ایا بانک مو دوباره رشد میکند؟

بله موهای موجود درقسمت نوار پشت سر یا همان بانک مو پس از برداشت و اتمام دوره نقاهت دوباره رشد خواهند کرد. موهای این منطقه نسبت به ریزش موی هورمونی نیز مقاوم هستند.

ایا از ریش می توان به عنوان بانک مو استفاده کرد؟

بله در شرایط مورد نیاز از موهای قسمت ریش صورت می توان به عنوان بانک مو جهت کاشت مو استفاده کرد اما اینکار به هیچ عنوان توسط متخصصان پیشنهاد نمی شود. بهترین و مناسب ترین قسمت برای استفاده به عنوان بانک مو در واقع نوار پشت سر است.

از کجا بفهمیم بانک مو ما ضعیف است یا قوی؟

راه تشخیص بانک مو ضعیف و قوی تنها مراجعه به یک متخصص یا تکنسین مو مجرب و با تجربه است. چراکه تشخیص بانک مو باید به صورت حضوری انجام شود.

چرا بانک مو برای کاشت مو مهم است؟

انتخاب یک منطقه مناسب و پر تراکم برای برداشت گرفت ها بسیار مهم است به همین دلیل است که بررسی بانک مو اولین کاری است که توسط تکنسین های کاشت مو بر روی سر شما انجام می شود.

کاشت مو با قیمت مناسب در شهر مشهد

گروه تخصصی کاشت مو فولیمو با با بیش از ۷ سال تجربه و کاشت بیش از ۱۰۰۰ نفر متراکم ترین حالت کاشت مو در شهر مشهد را برای شما انجام خواهد داد. همچنین لازم به ذکر است مجموعه فولیمو با سالها تجربه به صورت تضمینی در شهر مشهد اقدام به مزوتراپی می کند و رسما به شما تعهد می دهد در صورت عدم رضایت تمامی مبلغ پرداختی را به مشتری عودت دهد!

نمونه کاشت مو
از نمونه کاشت های اخیر مجموعه کاشت مو فولیمو در شهر مشهد

کاشت مو در فولیمو

پس وقت را تلف نکنید اگر از مشکل ریزش موی سر , طاسی و کم پشتی موهای صورت رنج می برید و قصد دارید که در یک مجموعه ی مجرب اقدام به درمان و کاشت مو کنید همین حالا می توانید با تماس با مجموعه فولیمو از مشاوره رایگان بهره برده و درمان خود را اغاز کنید.

شماره تماس جهت دریافت نوبت و دریافت مشاوره رایگان از پزشکان متخصص فولیمو: 09155550612

تیم کاشت مو فولیمو را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید تا از اخرین اخبار فولیمو اگاه شوید.

فهرست مطالب

Share on email
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *