قرص زینک پلاس و رشد مو

قرص زینک پلاس و رشد مو
سرفصل های مقاله

با قرص زینک پلاس آشنا شوید

اگر متوجه شده باشید امروزه نصف مردم قرص زینک پلاس، استفاده می کنند و رشد مو با قرص زینک پلاس افزایش می دهند زیرا این نوع دارو به دلیل داشتن تمام ویتامین ها و انواع آهن، مو و پوست خیلی از افراد را تحت تاثیر خود قرار داده که آن را به عنوان مکمل غذایی نیز به حساب می آورند. در نظر داشته باشید که این دارو، در عرض چند هفته می تواند عملکرد خود را به نمایش بگذارد و پوست و موی بسیار محکم و زیبایی را به افراد مصرف کنندگان ببخشد. از طرفی لازم به ذکر است که رشد مو با قرص زینک پلاس، برای سنین های کم، به صورت شربت نیز به فروش می رسد که توصیه می شود برای کودکان و افراد کم سن آن را خریداری نمائید. مصرف زینک برای سنین مختلف درصد مصرفی مختلفی دارد.

برای خرید بهترین قرص زینک پلاس کلیک کنید.

آشنایی کامل با قرص زینک و بهترین قرص زینک پلاس برای رشد مو

دقت کنید که این نوع قرص، برای کسانی که حتی اختلال در روند خواب دارند نیز بسیار مهم و ضروری است زیرا رشد مو با قرص زینک پلاس علاوه بر تاثیر گذاری به مو، کاملا یک داروی ضد استرس و ضد افسردگی است که راحتی و آرامش را برای خانم ها و آقایان به ارمغان می آورد. همچنین امروزه به دلیل شیوع بیماری مرموز کرونا، زینک پلاس می تواند بهترین دارو برای مبارزه با کرونا باشد البته توجه کنید که این دارو نمیتواند کاملا داروی ضد کرونا به حساب بیاید و توصیه می شود در کنار قرص های کرونایی رشد مو با قرص zinc plus را برای مقاومت سازی سلامتی بدن و مو، مورد استفاده قرار دهید.

ترکیبات انواع قرص زینک پلاس

قرص های زینک معمولا از ترکیبات مختلفی در ساخت آنها استفاده میشود. 

 •  زینک + ویتامین C
 • زینک + انواع ویتامین های گروه B
 • زینک + ویتامین ب کمپلکس

بررسی ترکیبات قرص زینک پلاس

کپسول زینک پلاس 10 میلی گرمی

مزایا استفاده از قرص زینک پلاس

همانطور که گفته شد، به دلیل داشتن آهن و ویتامین های زیاد، رشد مو با قرص zinc plus امکان پذیر است که در ادامه این بحث به چند مزایای اصلی این نوع دارو می پردازیم :

 • سلامت را به پوست برمی گرداند.

اگر قصد دارید در این شرایط بد کرونایی، بدن خود را در برابر ویروس مقاومت سازی کنید، توصیه می شود از این داور علاوه بر رشد مو با قرص زینک پلاس، برای بهبود دادن سلامتی خود در برابر بیماری کویید19 استفاده نمائید.

 • رفع ریزش مو با قرص zinc plus

اگر شما بتوانید حدود یک ماه این نوع دارو را مصرف کنید، تاثیر رشد مو با قرص زینک پلاس را خواهید دید در غیر این صورت بایستی نزد پزشک و متخصصان پوست و مو مراجعه فرمائید. البته در نظر داشته باشید که این دارو، کاملا جلوی ریزش مو را می گیرد و باعث مستحکم شدن ساقه مو می شود پس اگر دوس دارید رشد موی بالایی داشته باشید و با ریزش موی زیاد رو به رو نشوید، بهتر است قرص zinc plus را تهیه نمائید و مورد استفاده قرار دهید.

رفع ریزش مو با قرص زینک پلاس

مستحکم سازی مو با قرص zinc plus

 • استحکام ناخن ها

علاوه بر رشد مو با قرص زینک پلاس، شما می توانید برای استحکام کردن ناخن های خود از این نوع دارو استفاده کنید زیرا عنصر روی برای ناخن بسیار مهم است و این نوع دارو سرشار از روی بوده و صدف ناخن را کاملا مستحکم سازی می کند و برای رشد ناخن ها بسیار تاثیرگذار است.

 • بالا بردن رشد جسمی در سنین کم

همانطور که می دانید رشد مو با قرص zinc plus امکان پذیر است ولی این نوع دارو علاوه بر رشد و تقویت ساقه مو، برای افزایش دادن رشد جسمی در کودکان نیز بسیار مناسب است. در نظر داشته باشید که قرص زینک پلاس، قد و وزن کودکان را بالا می برد و تاثیر به سزایی در رشد ذهنی و جسمی کودک می شود.

 • سلامتی کبد و قلب

لازم به ذکر است که قرص زینک پلاس به دلیل داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی، برای سلامتی قلب و کبد بسیار تاثیر می گذارد و علاوه بر رشد مو با قرص زینک پلاس، عملکرد خوبی را در قسمت های بدن به وجود می آورد پس توصیه می شود از این نوع دارو استفاده کنید تا از بیماری های کبد و قلب در امان بمانید.

تاثیر قرص زینک پلاس روی کبد

بهبود سلامتی کبد و قلب با قرص zinc plus 

 • بالا بردن اشتها در بزرگسالان و کودکان

همانطور که می دانید قرص زینک پلاس یک نوع داروی مکملی است که تمام ویتامین و آهن ها را در خود دارد که این عامل باعث رشد مو با قرص زینک پلاس و افزایش دادن اشتهای بزرگسالان و کودکان می شود که توصیه می شود برای اثر گذاشتن به سلامتی خود، آن را نیم ساعت بعد از وعده غذایی ناهار، استفاده کنید.

 • التیام سریع زخم ها

در ترکیبات این نوع دارو، عنصر روی وجود دارد که این عنصر در بهبود دادن التیام زخم بسیار کاربرد داشته و تمام زخم و سوختگی ها را در کم ترین زمان ممکن، بهبود می بخشد پس علاوه بر رشد مو می توانید برای التیام دادن سریع زخم های خود، از این نوع دارو بکار ببرید.

 • جلوگیری از بروز بیماری اوتیسم

خیلی از افراد به اوتیسم دچار شده‌اند و اغلب سطح پایینی دارند که تنها با استفاده کردن داروی زینک، می توانند درصد اوتیسم خود را کاهش دهند. پس در نظر داشته باشید که این نوع دارو علاوه بر رشد مو ، می تواند عملکرد بیماری اوتیسم را در افراد کاهش دهد. البته این قرص را باید در دوران بارداری مورد استفاده قرار داد تا جنین دچار بیماری اوتیسم نشود.

نمونه ای از کپسول های زینک پلاس

خواص قرص zinc plus در بیماری اوتیسم

نحوه بکار بردن از قرص زینک پلاس

همانطور که می دانید، قرص یا کپسول زینک پلاس در داروخانه های معتبر شهرها به فروش می رسد که بایستی در حین خرید این نوع دارو، به سن مصرف کننده توجه نمائید تا فرد موردنظر دچار عوارض جسمی نشود. در نظر داشته باشید که این دارو علاوه بر رشد مو با قرص zinc plus، به بالا بردن عملکرد جسمی و زهنی کودک یا کلاژن سازی پوست و موی افراد تاثیر به سزایی دارد که نحوه مصرف این نوع قرص بهتر است روزانه یک عدد باشد. اما اگر به صورت شربت در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد، بایستی طبق رده سنی آن را مورد استفاده قرار داد به عنوان نمونه در کودکان زیر چهار سال توصیه می شود برای رشد مو یا خاصیت های دیگر آن حدود 2.5 میلی متر روزانه در طول روز یک بار، مورد استفاده قرار دهند.

شربت زینک پلاس

اثرات فوق العاده شربت zinc plus در سلامتی جسمی و ذهنی کودک

دوره مصرف کپسول زینک پلاس را بدانید

از آنجایی که قرص یا کپسول زینک پلاس برای بدن بسیار مهم و ضروری است پس بایستی از آن به مدت زیادی استفاده کرد تا تاثیر آن را در تقویت سیستم ایمنی بدن، بالا بردن استحکام ناخن ها یا رشد مو با قرص zinc plus را مشاهده کرد. البته دقت کنید که مصرف زیاد این نوع دارو باعث ایجاد عوارض های زیادی ناشی از تهوع، سرگیجه می شود پس بهتر است دوره مصرف زینک پلاس را براساس رده سنی تعیین کنید یا برای اطمینان خاطر از دوره مصرف، آن را نزد یک پزشک یا متخصص ببرید و دوره مصرف را طبق دستور پزشک موردنظر خود برای تقویت، استحکام یازی یا رشد مو با قرص زینک پلاس مورد استفاده قرار دهید.

تاثیر قرص زینک پلاس روی رشد ناخن

خاصیت استحکام سازی ناخن با قرص zinc plus

جمع بندی نهایی

همانطور که گفتیم، قرص یا کپسول zinc plus تاثیر زیادی در تقویت سیستم دفاعی بدن، بالا بردن اشتها و رشد مو دارد که  بایستی طبق دستور پزشک، دوره مصرف آن را گذراند. پس تاثیر زیاد بر جلوگیری و رشد مو با قرص زینک پلاس حرف اول را در بین دارو قرص های دیگر می زند. در آخر اینکه این نوع دارو برای کودکان تنها به صورت شربت است و بایستی دوره مصرف آن را با مشاوره گرفتن از پزشک، مورد استفاده قرار داد. کلینیک تخصصی فولیمو به عنوان یک مرکز تخصصی کاشت مو مصرف قرص زینک را برای رشد مو توصیه میکند، اما قبل از مصرف با پزشک خود برای طرز مصرف و میزان مصرف حتما هماهنگ باشید.

 

فولیمو
فولیمو

دوره آموزش کاشت مو با بهترین کلینیک کاشت مو مشهد

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.