ایران، مشهد

تکنسین کاشت مو کیست؟ چگونه تکنسین کاشت مو انتخاب کنیم؟

تکنسین کاشت مو ، تکنسین خانم

سرفصل های مقاله

زمانی که فردی تصمیم به کاشت مو می گیرد اولین قدمی که برای نتیجه بهتر برمی دارد انتخاب پزشکی است که در یک کلینیک معتبر مشغول به فعالیت است و تمام تمرکز خود را بر روی انتخاب پزشک می گذارد. درست است که تجربه و تخصص پزشک در انجام صحیح عمل کاشت مو تاثیرگذار است اما لازم است بدانید که عمل کاشت و پیوند مو به دست کسانی انجام می شود که ما آن ها را پژوهشگر یا تکنسین کاشت مو می نامیم.

انتخاب یک تکنسین با تجربه و با مهارت به اندازه انتخاب پزشک برای ایجاد نتیجه مطلوب پس از کاشت مو، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. ممکن است حال این سوال در ذهن شما نقش ببندد تکنسین کاشت مو کیست و چه تفاوتی با پزشک مو دارد؟ با فولیمو تا انتهای این مقاله همراه باشید تا به این سوال شما پاسخ دهیم که تکنسین کاشت مو کیست و چگونه یک تکنسین کاشت موی مناسب برای عمل پیوند موی خود انتخاب کنید.

آنچه در این مقاله بررسی می شود:

  • تکنسین کاشت مو کیست؟
  • ویژگی های یک تکنسین کاشت مو مناسب
  • چگونه متوجه شویم که تکنسین کاشت مو یک کلینیک مناسب برای پیوند مو هستند؟
  • نتیجه گیری تکنسین کاشت مو

تکنسین کاشت مو کیست؟

وقتی نام دستیار پزشک را می شنوید، تصویری که در ذهن شما نقش می بندد این است که فردی در عمل جراحی کنار پزشک ایستاده و در حالی که ابزار های پزشکی مورد نیاز برای عمل را قبل از آن چیده و با دستور پزشک وسیله های مورد نیاز برای عمل را در اختیار او قرار می دهد. اما تکنسین کاشت مو کسی است که فارغ از داشتن مدرک پزشکی تنها با داشتن علم مربوط به کاشت مو و همچنین بهره مندی از تجربه کافی در این زمینه به صورت مستقل اقدام به کاشت مو می کند. تکنسین ها معمولا عملیات کاشت را تحت نظارت دکتر متخصص مو در کلینیک های معتبر انجام می دهند.

انتخاب تکنسین کاشت مو و تعداد تکنسین ها عواملی هستند که با توجه به نوع عمل پیوند مو تغییر می کند. مثلا برای انجام کاشت به روش FUT نیاز به 2500 الی 3000 پیوند است که برای به پایان رساندن این عمل در زمان مقرر به یک تیم کوپک از تکنسین های متبحر نیاز است. به طور معمول یک سوپر تکنسین می تواند 400 الی 600 پیوند را آماده کند پس برای یک مورد کاشت 2500 پیوندی، 6 تکنسین مورد نیاز است. در اما سوالی که در این میان پیش می آید این است که به طور کل ویژگی های یک تکنسین کاشت مو خوب چیست؟   

 

 

تکنسین کاشت چه کسی است ، تکنسین چه ویژگی هایی دارد
تکنسین های کاشت مو خانم از جهات زیادی برای کاشت مناسب تر از تکنسین های آقا هستند. آن ها به دلیل توجه بیشتر به جزییات می توانند عملیات کاشت را با دقت و ظرافت بیشتری به پایان برسانند.

ویژگی های یک تکنسین موی مناسب

همانطور که در ابتدا مقاله اشاره کردیم، تکنسین کاشت مو دقیقا مانند پزشک جراح متخصص در اتاق عمل است و سلامت بیمار در کاشت مو وابسته به تکنسین مو انتخابی برای پیوند است. پس برای حاصل شدن نتجیه مطلوب بعد از عمل کاشت مو، افرادی که جزئی از تیم تکنسین هستند باید 3 ویژگی زیر را داشته باشند.

تکنسین خانم یا آقا؟

سوال مهمی که می تواند ذهن هر زیبا جویی را قبل از کاشت درگیر کند این است که تکنسین آقا بهتر است یا خانم؟ برای گرفتن پاسخ این سوال به این نکته توجه کنید که عملیات کاشت مو پروسه ای ظریف است. همجنین نیاز به دقت فراوان و توجه شدید به جزییات دارد. پس میتوان به راحتی نتیجه گرفت که خانم ها با توجه به ریز بینی خاص و توجه زیاد آن ها به جزییات و ریز کاری های مختلف, گزینه مناسب تری برای کاشت مو هستند.

آن ها به دلیل توجه بیشتر به جزییات می توانند عملیات کاشت را با دقت و ظرافت بیشتری به پایان برسانند. البته این مورد دلیل بر ان نمی شود که کل تکنسین های اقا را در زمینه کاشت غیر مستعد بخوانیم. در هر جنسیتی ممکن است تکنسین هایی پیدا شوند که کار خود را به خوبی بلدند و تکنسین هایی که متاسفانه مهارت کافی را در انجام عملیات کاشت ندارند.

تجربه یا مدرک پزشکی؟

جدا از مسئله جنسیت، مورد دیگری که اهمیت زیادی در نتیحه کاشت دارد مسئله تجربه است. تجربه کاشت مو با داشتن مدرک پزشکی اتفاق نمی افتد و تجربه حاکی از سابقه کاری مهمترین ویژگی یک تکنسین کاشت مو مناسب است. کاشت مو یک هنر است و تکنسین کاشت مو هنرمندی است که با تمام ظرافت و سلیقه، زیبایی را برای مراجع کننده به ارمغان می آورد. تکنسین بی تجربه نمی تواند عملیات کاشت را که نیاز به ظرافت های زیادی دارد به زیبایی به پایان برساند. سعی کنید قبل از کاشت حتما درباره تکنسینی که قصد دارید کاشت مو خود را به او بسپارید تحقیق کنید. میزان تجربه او را بسنجید. و از همه مهمتر نمونه کاشت هایی که او تا کنون انجام داده است را به صورت دقیق بررسی کنید. هر چه نمونه کاشت ها پر تراکم تر و استاندارد تر باشند بهتر است. این ها نشان از این است که تکنسین کاشت مو، کار خود را به خوبی بلد است.

لوازم و تجهیزات یا تکنیک کاشت مو؟

مورد دیگری که اهمیت زیادی در عملیات کاشت مو دارد، لوازم و تجهزیاتی است که تکنسین از آن استفاده می کند. تکنیک کاشت مو برای زیبا جو توسط پزشک متخصص تجویز می شود و هر تکنیک دارای تجهیزات پزشکی خاص خودش است. بهترین تکنسین ها آن هایی هستند که از بهترین، با کیفیت ترین و مدرن ترین لوازم و تجهیزات پزشکی برای کاشت مو سر مشتریان خود استفاده می کنند. سعی کنید که قبل از مراجعه و انتخاب تکنسین این مورد را مد نظر داشته باشید.

 

 

تصویری از مشخص کردن خط رویش مو قبل از شروع عملیات کاشت مو توسط تکنسین خانم. در تمامی روش های کاشت این روند انجام می شود.

چگونه متوجه شویم که تکنسین های کاشت مو یک کلینیک مناسب برای پیوند مو هستند؟

از آنجایی که معمولا در کلینیک های کاشت مو، تکنسین کاشت توسط خود کلینیک برای زیبا جو انتخاب می شود و شخص متقاضی نقشی در انتخاب تکنسین کاشت خود ندارد. از این جهت پیشنهاد می کنیم، با پرسیدن چند سوال از پزشک خود در جلسه مشاوره مطمئن شوید که تکنسین کاشت موی کلینیک انتخابی شما مناسب هستند.

1. گروه تکنسین های کاشت مو متشکل از چند نفر هستند؟

با توجه به تکنیک عمل کاشت و تعداد پیوند مورد نیاز برای کاشت مو، به این سوال می توان پاسخ داد. اما به طور معمول هر تکنسین بین 400 الی 600 پیوند را می تواند آماده کند. پس حدودا یک تیم کاشت مو متشکل از 5 الی 6 نفر است و کمتر از این تعداد معقول نیست.

2. اعضای این گروه خانم یا آقا هستند؟

از آنجایی که تجربه در یک تکنسین پیوند مو، مهمتر از جنسیت اوست، اما اگر ظرافت و دقت در حین عمل جزو الویت های شماست، می توانید از پزشک خود بخواهید تیم کاشت موی شما متشکل از تکنسین های خانم باتجربه باشد.

3. تکنسین های کلینیک شما چند سال است که مشغول به کار هستند؟

قطعا پاسخ به این سوال به شما کمک می کند میزان تجربه تیم کاشت مو این کلینیک را متوجه شوید. با پاسخ به این سوال نیز در میابید که آیا کلینیکی که قصد پیوند مو در آن را دارید آیا از تکنسین های فریلنسر استفاده می کند یا تکنسین هایی را به صورت قراردادی در اختیار دارد. قطعا میزان سابقه کاری و حضور تکنسین ها به صورت دائمی در یک کلینیک نشان دهنده تجربه و مهارت بالای آن تکنسین است.

4. تیم کاشت مو از چه لوازمی برای پیوند استفاده می کنند؟

برای پیدا کردن پاسخ صحیح این سوال حتما باید درباره انواع روش های کاشت مو و تجهیزات بروزی که در حال حاضر از آن استفاده می شود اطلاعات داشته باشید. تیم کاشت فولیمو در حال حاضر از بروزترین دستگاه ها و روش های کاشت مو استفاده می کند، پس شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر در این باره با کلینیک فولیمو تماس بگیرید و دانسته های خود را تکمیل کنید. لازم است این نکته را خاطر نشان کنیم تکنسین های با مهارت بالا از لوازم به روز کاشت استفاده می کنند.

5. تکنسین ها توسط چه کسی آموزش دیده اند؟

درست است که فعالیت کاشت مو توسط تکنسین ها بدون داشتن مدرک پزشکی صورت می گیرد اما حتما آموزش ها باید توسط متخصص مو به تیم پیوند مو داده شده باشد.

معاینه مو سر مراجعه کنند توسط تکنسین مو
تکنسینی که تجربه لازم را نداشته باشد نمی تواند عملیات سخت و طاقت فرسای کاشت را به بهترین شکل به پایان برساند و قطعا شما را نا امید خواهد کرد.

نتیجه گیری تکنسین کاشت مو

زیبایی پس از کاشت مو بدون ریزش مو و تجربه داشتن موهای سالم پس از کاشت مو وابسته به تکنسین کاشت مو در زمان اجرا عمل پیوند است. مجموعه کاشت مو فولیمو در مشهد از دو تن از بهترین تکنسین های کاشت مو خانم استفاده می کند. آن ها بیش از هشت سال تجربه و 1000 کاشت با استفاده از مدرن ترین تجهیزات پزشکی موفق را در کارنامه خود دارند. ما در تیم کاشت مو فولیمو تضمین می کنیم بهترین و پر تراکم ترین کاشت ممکن را برای شما به ارمغان آوریم و در صورت عدم رضایت شما تمامی مبلغ کاشت را به مشتریان عزیز عودت دهیم. شما همین حالا می توانید با شماره تلفن 09155550612 تماس بگیرید. ابتدا به طور کامل مشکل موهای خود را توضیح داده و سپس مشاوره کاملا رایگان دریافت کنید. پس از آن درصورت نیاز می توانید نوبت کاشت خود را ثبت کنید تا توسط تکنسین های مجرب فولیمو زیبایی موهای خود را باز گردانید. لازم به ذکر است مجموعه فولیمو با ارائه ضمانت نامه کتبی به متقاضیان ضمانت می دهد که بهترین و استاندارد ترین کاشت ممکن را برای انها انجام دهد.

کاشت مو مشهد , کاشت ریش مشهد - جاگذاری فولیکول های مو
تکنسین های با تجربه مجموعه معتبر کاشت مو فولیمو در شهر مشهد

کاشت مو مشهد

تیم کاشت مو فولیمو با بیش از 8 سال تجربه و 1000 کاشت موی موفق به طور تخصصی در شهر مشهد اقدام به انجام کاشت مو به روش مدرن FIT می کند. اگر قصد دارید تا به صورت تضمینی زیبایی موهایتان را به سرتان بازگردانید همین حالا می توانید با شماره تلفن 09155550612 تماس گرفته و با مشاوران تیم کاشت موی ما مکالمه کنید. خوشبختانه مشاوره تلفنی تیم ما کاملا رایگان است و متخصصین ما تلاش خواهند کرد در طول ان به تصمیمی درست درباره درمان طاسی سر شما برسند.

صفحه فولیمو را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید :

 

محصولات مرتبط

دوره تخصصی آموزش مزوتراپی مو

۱۹۹۰۰۰ تومان
بسته آموزش مزوتراپی مو فولیمو این امکان را به شما می دهد که به سادگی شیوه انجام و تزریق مزوتراپی

آموزش مزوتراپی صورت

۱۹۹۰۰۰ تومان
 دوره جامع آموزش مزوتراپی صورت بسته اموزش مزوتراپی صورت فولیمو این امکان را به شما می دهد که به سادگی

دوره تخصصی تزریق بوتاکس

۶۹۹۰۰۰ تومان
نحوه دریافت دوره چگونه است؟ برای مشاهده با کیفیت و معضل کپی رایت، این دوره در یوتیوب آپلود شده است

دوره تخصصی کاشت مو

۵۹۰۰۰۰۰ تومان
نحوه دریافت دوره چگونه است؟ برای مشاهده با کیفیت و معضل کپی رایت، این دوره در یوتیوب آپلود شده است

کوکتل مزوتراپی فیوژن هیر

۱۴۰۰۰۰۰ تومان
اگر قصد خرید کوکتل مزوتراپی فیوژن هیر Hair را دارید با ما همراه باشید تا ابتدا این محلول مزوتراپی را

توسکانی – کوکتل مزوتراپی

۹۰۰۰۰۰ تومان
اگر قصد خرید کوکتل مزوتراپی توسکانی را دارید با ما همراه باشید تا پس از بررسی ویژگی های این محلول

دیدگاهتان را بنویسید

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.