کاشت مو افراد مشهور – معرفی افراد معروفی که کاشت مو انجام داده اند

کاشت مو افراد معروف

سرفصل های مقاله

آیا تصاویر کاشت مو وین رونی و احسان علیخانی را دیده اید؟ کاشت مو در افراد مشهور یا معروف یکی از موضوعات داغی است که توجه تعداد زیادی از افرادی که به دنبال کاشت مو سر هستند را به خود جلب کرده است. معمولا مردم سلبریتی ها و افراد مشهور را الگوی خود در بسیاری از کارها می دانند و کاشت مو نیز قطعا یکی از انهاست. در این مقاله جامع قصد بررسی و معرفی افراد مشهوری را داریم که عمل کاشت و پیوند مو انجام داده اند ، ضمن معرفی این افراد ، تصویر قبل و بعد کاشت موی انها را نیز بررسی خواهیم کرد. امیدواریم پس از مطالعه این مقاله به اهمیت کاشت مو در بازیابی زیبایی سر خود پی ببرید.

کاشت مو در سلبریتی ها و افراد مشهور

کاشت مو احسان علیخانی
کاشت مو احسان علیخانی : احسان علیخانی یکی از معروف ترین سلبریتی هایی است که کاشت مو سر انجام داده و اثرات کاشت موفق ان همچنان در تلویزیون مشخص است. در تصویر بالا می توانید تصویر قبل و بعد از کاشت موی سر احسان علیخانی را مشاهده کنید.
کاشت مو وین رونی
کاشت مو وین رونی :وین رونی یکی از معروف ترین فوتبالیست های کشور انگلستان است که سابقه بازی در تیم ملی این کشور را هم دارد. وین رونی جز افراد مشهوری است که دچار طاسی سر شده است و کاشت مو انجام داده. در تصویر بالا می توانید ، قبل و بعد از کاشت مو سر وین رونی را مشاهده کنید.
کاشت مو دیوید بکهام
کاشت مو دیوید بکهام :دیوید بکهام فوق ستاره فوتبال انگیس ، یکی از مشهور ترین و خوش چهره ترین افراد جهان است که در جوانی کاشت موی سر انجام داده است. تیپ و قیافه دیوید بکهام الگوی بسیاری از مردم جهان است و عده ای اورا خوشتیپ ترین فوتبالیست جهان می دانند. در تصویر بالا می توانید ، قبل و بعد از کاشت مو دیوید بکهام را مشاهده کنید.
کاشت مو افراد مشهور برزو ارجمند
کاشت مو برزو ارجمند :برزو ارجمند یکی از مشهور ترین بازیگران طنز تلویزیون ایران است که در جوانی به طور کامل طاسی کف سر را تجربه کرده است. این بازیگر نام اشنا پس از ان دوره با انجام کاشت مو سر ، تا حد زیادی طاسی سر خود را از بین برده است.در تصویر فوق می توانید ، قبل و بعد از کاشت مو سر او را مشاهده کنید.
کاشت مو مهران غفوریان
کاشت مو مهران غفوریان :مهران غفوریان قطعا یکی از قدیمی ترین و مشهور ترین کمدین های ایران است. او از سنین جوانی ریزش شدید مو و طاسی کف سر را تجربه کرده و در سپس کاشت مو سر انجام داده است. در تصویر بالا می توانید ، قبل و بعد از کاشت مو سر او را مشاهده کنید.

نتیجه گیری

پس از بررسی کاشت مو در افراد معروف و مشهور باید بگوییم تصاویر بالا تنها قطره ای دریای افراد معروفی بودند که در طول زندگی خود کاشت موی سر انجام داده اند. شما با مشاهده لیست بالا می توانید متوجه شوید که کاشت مو سر امری عادی است و حتی معروف ترین افراد جهان نیز از ان برای بازیابی زیبایی سر خود استفاده می کنند.

حال اگر قصد انجام کاشت مو سر به روش تضمینی را دارید و ساکن مشهد و یا دیگر شهر های خراسان رضوی هستید می توانید همین حالا با شماره تلفن ۰۹۱۵۵۵۵۰۶۱۲ تماس حاصل کرده و از مشاورین تیم کاشت مو  ما یعنی فولیمو، مشاوره رایگان درباره موهای خود دریافت کنید. مشاورین ما با دریافت عکس از قسمت های مختلف سر شما ، شما را راهنمایی کرده و در صورت نیاز نوبت کاشت شما را ثبت خواهند کرد. فولیمو با ارائه ضمانت نامه کتبی ، به شما تضمین می دهد با کیفیت ترین و پر تراکم ترین کاشت مو ممکن را برای شما به ارمغان بیاورد.

تیم کاشت مو فولیمو را در اینستاگرام دنبال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.