هزینه کربوکسی تراپی مو چقدر است؟ – بررسی قیمت کربوکسی تراپی مو

carboxy therapy

سرفصل های مقاله

هزینه و قیمت کربوکسی تراپی مو چقدر است؟ برای انجام کربوکسی تراپی مو چقدر باید هزینه کنیم؟ با ما همراه باشید تا ضمن معرفی روش کربوکسی تراپی مو ، هزینه و قیمت این روش را نیز به شما اعلام کنیم.

کربوکسی تراپی مو چیست و چه کاربردی دارد؟

روش کربوکسی تراپی مو یکی از بهترین روش های غیر تهاجمی ( بدون درد و جراحت) تقویت موی سر است که هیچ عارضه خاصی ندارد و شما به وسیله ان می توانید از ریزش موهایتان جلوگیری کرده و میزان این ریزش را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید. کربوکسی تراپی مو یکی از روش های بسیار مناسب برای کسانی است که دچار کم پشتی مو شده اند و موهای انها بیش از اندازه نازک شده است. این روش مدرن و جدید ، نه تنها در زمینه تقویت مو بلکه در زمینه جوان سازی پوست صورت نیز فواید زیادی دارد.

در عملیات کربوکسی تراپی ، دستگاه مخصوص کربوکسی مانند یک پمپ تزریق عمل می کند، دستگاه به کپسول گاز کربن دی اکسید وصل شده و پزشک یا تکنسین به وسیله سوزن خیلی باریک و نازک و بدون هیچ گونه خون ریزی، گاز را به نقطه موردنظر وارد می کند. این تزریق گاز کربن دی اکسید باعث می شود میزان خون رسانی به پوست سر شخص افزایش پیدا کرده و در نتیجه ضخامت موها نیز بیشتر شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این روش می توانید به این لینک مراجعه کنید.

کربوکسی تراپی مو چیست و چه کاربردی دارد؟

بررسی هزینه و قیمت کربوکسی تراپی مو

قطعا یکی از مهمترین مسائلی که قبل از انتخاب روشی مناسب برای درمان ریزش موهایتان باید در نظر بگیرید موضوع هزینه و قیمت ان روش درمانی است. هزینه کربوکسی تراپی مو هم مانند روش های دیگر به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه قصد بررسی انها را داریم. در تخمین هزینه کربوکسی تراپی مو در موضوع اول انتخاب کلینیک و تکنسین مربوطه می باشد زیرا هر تکنسینی در این روش هزینه کربوکسی تراپی را مجزا در نظر گرفته بنابراین هزینه کربوکسی تراپی ،  در هر یک از کلینیک ها با یکدیگر تفاوت دارد. شما قبل از هر چیز باید سعی کنید به دنبال یک کلینیک معتبر بگردید و با مقایسه قیمت تکنسین های مختلف ، بهترین قیمت را با توجه به کیفیت کار ان تکنسین انتخاب کنید.

موضوع دوم در تعیین قیمت کربوکسی تراپی مو ،  تعداد جلسات ان می باشد. به این دلیل که پرداخت هزینه کربوکسی تراپی ، به صورت جلسه ایی بوده و قیمت ان بستگی به تعداد جلسات  دارد ، که معمولا در اکثر کلینیک ها ، چهار الی شش جلسه برای کربوکسی تراپی در نظر گرفته میشود .

نتیجه گیری

همانطور که گفتیم ، تعیین هزینه روش کربوکسی تراپی مو به 2 عامل بستگی دارد ، ابتدا کلینیک انتخابی و سپس تعداد جلسات در انجام این روش. به همین دلیل متاسفانه نمی توانیم به شما قیمت دقیقی برای انجام این روش اعلام کنیم اما در کل باید بگویم که معمولا هزینه انجام روش کربوکسی تراپی نسبت به سایر روش های تقویت موی سر مناسب تر است و شما از انجام این روش ، پشیمان نخواهید شد چراکه این روش مدرن کاملا بی خطر است و تاثیرات مثبتی در افزایش سلامت موی سر دارد.

تیم کاشت مو فولیمو را در اینستاگرام دنبال کنید:

محصولات مرتبط

دوره تخصصی آموزش مزوتراپی مو

نمره 0 از 5
۱۹۹۰۰۰ تومان
بسته اموزش مزوتراپی فولیمو این امکان را به شما می دهد که به سادگی شیوه انجام و تزریق مزوتراپی را

آموزش مزوتراپی صورت

نمره 0 از 5
۱۹۹۰۰۰ تومان
 دوره جامع آموزش مزوتراپی صورت بسته اموزش مزوتراپی صورت فولیمو این امکان را به شما می دهد که به سادگی

دوره تخصصی کاشت مو

نمره 0 از 5
۳۵۰۰۰۰۰ تومان
نحوه دریافت دوره چگونه است؟ برای مشاهده با کیفیت و معضل کپی رایت، این دوره در یوتیوب آپلود شده است

کوکتل مزوتراپی فیوژن هیر

نمره 0 از 5
۱۳۰۰۰۰۰ تومان
اگر قصد خرید کوکتل مزوتراپی فیوژن هیر Hair را دارید با ما همراه باشید تا ابتدا این محلول مزوتراپی را

توسکانی – کوکتل مزوتراپی

نمره 0 از 5
۹۰۰۰۰۰ تومان
اگر قصد خرید کوکتل مزوتراپی توسکانی را دارید با ما همراه باشید تا پس از بررسی ویژگی های این محلول

قرص بیوتین

نمره 0 از 5
تماس بگیرید
اگر قصد خرید قرص تقویت مو بیوتین را دارید با ما همراه باشید تا در این صفحه این دارو را

دیدگاهتان را بنویسید

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.