چگونه پوست صورت مان را جوان و شاداب نگه داریم؟

چگونه پوست صورت مان را جوان و شاداب نگه دایم؟
سرفصل های مقاله

 آیا شما هم به جوانسازی پوست تان اهمیت می دهید؟ آیا می دانستید با مزوتراپی صورت و مراقبت درست از پوست، می توانید پوست جوان و شادابی داشته باشید؟

مراجعین بسیار زیادی به کلینیک ها مراجعه می‌کنند و برای بهبود و جوان سازی پوست صورت شان به دنبال بهترین روش های درمانی هستند. اکثر متخصصان و کلینیک ها بهترین اقدام برای جوان سازی پوست صورت مزوتراپی را پیشنهاد می دهند زیرا که یکی از بهترین راه کارهایی است که می توانید برای کلاژن سازی پوست خود انجام دهید.

حالا در این مقاله به بررسی مزوتراپی پوست میپردازیم

کلمه مزوتراپی برگرفته از کلمه مزو که لایه سطحی پوست هست بعلاوه تراپی یعنی تزریق و درمان گرفته شده که در مجمئع یعنی تزریق به داخل لایه مزو پوست برای درمان و جوانسازی پوست .

مزوتراپی پوست چگونه انجام میشود و چه کاربردهایی دارد؟

این تکنیک در سال1952 توسط یک پزشک فرانسوی انجام شد و با اسقبال خوبی همراه شد در این روش با سرنگ های ریز انسولین مواد ویتامینی وارد مزودرم پوست میشود واین مواد شامل ویتامین ها و آنزیم ها و هورمون ها و عصاره گیاهان است به منظور سفت شدن و جوانسازی و از بین بردن چروک ها مورد استفاده قرار میگیرد.

مزوتراپی پوست

با ورود سوزن به پوست جریان خون در سطح پوست بالا میررد و در نتیجه مشکلاتی که به خاطر ضعف خونرسانی ایجاد شده کاملا برطرف می شود اما این پروسه زمان بر هست و نیاز به درمان کامل و مستمر وجود دارد.

مزوتراپی صورت برای چه کسانی قابل انجام میباشد؟

تمام خانم ها و اقایان بالای 18 سال میتوانند از این روش درمانی استفاده کنند.

آیا مزوتراپی صورت دردناک است

در جواب این سوال باید بگویم اگر تزرق مزوتراپی صورت روی اصول انجام شود شما درد بسیار ناچیزی را تحمل خواهید کرد در این روش از بی حسی موضعی استفاده می شود مانند زایلاپی و بعد از 20 دقیقه از ماساژ زایلاپی روی صورت اثر بی حسی خوبی روی پوست ایجاد می کند که بهترین زمان برای انجام تکنیک مورد نظر هست.

تزریق داروی مزوتراپی چگونه انجام میشود؟

این تزریق به دو روش دستی و بصورت دستگاهی تزریق میشود  که بهترین روش بصورت تزریق دستی هست. در تزریق دستی 1-4 میلی دارو براساس کارایی و نوع دارو وارد پوست میشود که البته زاویه تزریق و مقدار دارو خیلی مهم هست و در این دوره شما این مسائل را کاملا اموزش میبینید.

اگر تجربه‌ای از مزوتراپی صورت ندارید و می خواهید بدانید ایا می توانید خودتان در خانه مزوتراپی را انجام دهید و یا اگر تجربه در مورد مزوتراپی صورت دارید و می خواهید بدانید چگونه مزوتراپی صورت را انجام بدهید که هیچ عارضه ای برای پوستتان نداشته باشد حتما دوره آموزش مزوتراپی صورت را تهیه کنید.

آیا مزوتراپی صورت عوارض هم دارد؟

مزوتراپی صورت جز درمان های امن محسوب میشود چون کمترین میزان عوارض پوستی را به همراه دارد البته تجربه و مهارت فرد انجام دهنده خیلی اهمیت دارد و تمام این اصول در دوره آموزشی کاملا توضیح داده شده است. البته بیشتر این عوارض کوتاه مدت هستند مثل

عوارض مزوتراپی پوست

التهاب و قرمزی پوست

درد

خارش

ظاهر شدن لکه تیره (خیلی نادر است و معمولا در پایان ماه اول از بین می رود)

مراقبت های قبل و بعد از مزتوراپی صورت

مراقبت های قبل و بعد از مزتوراپی صورت

مراقبت های قبل و بعد مزوتراپی بسیار حائز اهمیت است و در نتیجه درمان کاملا موثر است. مراقبت های قبل از شامل

 • تمیز بودن پوست از لوازم ارایشی
 • عدم مصرف داروهای رقیق کننده خون مثل اسپرین
 • عدم مصرف دخانیات در 10 ساعت قبل از انجام مزوتراپی

 و اما مراقبت های بعد از مزوتراپی شامل

 • عدم شستشو صورت با آب و محصولات بهداشتی به مدت 10-15
 • عدم استفاده از داروهای ضد التهاب
 • پرهیز از هر گونه دستکاری خارش محل تزریق

مزوتراپی یکی از بی عارضه ترین روشهای کلاژن سازی و جوانسازی هست که نتایج مثبت به همراه دارد شاید بیش از این فکر نمی کردید که بتوانید خودتان در منزل راه‌حلی برای جوانسازی پوست پیدا کنید حالا به راحتی با آموزش مزوتراپی به مزوتراپیست حرفه ای تبدیل می شوید ممکن است برایتان این سوال پیش آید که چگونه این آموزش را دریافت کنید تیم فولیمو در یک پکیج آموزشی فیلم مزوتراپی صورت به همراه  توضیحات لازم برای شما تهیه کرده است

آنچه در پکیج آموزش مزوتراپی صورت تهیه کردم شامل

 • مزوتراپی پوست چیست
 • چه کسانی می توانند مزوتراپی پوست را انجام دهد و چه کسانی نباید مزوتراپی پوست را انجام دهند
 • معرفی انواع مزو ها و تاثیری که روی پوست دارد
 • راه کارهای کاهش درد مزوتراپی
 • عوارض احتمالی ناشی از مزوتراپی
 •  راهکاری کاهش عوارض پوستی ناشی از مزوتراپی
 • زاویه تزریق برای مزوتراپی صورت چگونه است
 • فواصل تزریق به چه صورت است
 • انواع مزو ها برای قسمتهای مختلف صورت
 • ویژگی های هر مزو چیست
 • انجام عملی تزریق روی مراجع

 با آموزش مزوتراپی صورت اطلاعات کامل به دست می آورید و میتوانید بهترین محلول مزو با توجه به شرایط پوستتان و با کمترین هزینه این فرایند را برای پوست تان انجام دهید مزو صورت انواع مختلفی دارد مثلاً ضد آکنه، کنترل کننده چربی، روشن کننده، کلاژن ساز و انواع مزوهای چشم و … در این دوره شما با این مزو ها آشنا می شوید و توانایی تشخیص و انتخاب بهترین محلول مزو بر اساس شرایط و نیاز پوستتان را دارید شما پس از یادگیری تزریق مزوتراپی صورت و تشخیص بهترین نوع ویال دارو بسته به شرایط پوستتان می توانید دوره درمان را کوتاه کنید و هزینه ها را کاهش دهید

ممکن است این سوال برای شما پیش بیای که آیا یادگیری مزوتراپی صورت سخت است یا آسان؟ قطعاً هر روش و کار مهارتی اگر اطلاعات کامل و اصول اولیه را بدانید خیلی راحت قابل اجرا می باشد و شما در این دوره اصول و قوانین را کاملا آموزش می بینید و می توانید با اصول درست این مزوتراپی را انجام دهید در صورت خرید دوره مزوتراپی صورت و انجام مزوتراپی ممکن است برای شما سوالات زیادی ایجاد شود که در تمام طول مسیر همراه شما خواهیم بود و میتوانید تمام سوالات خودتان را با شماره تلفن و پیج اینستاگرام مطرح کنید.برای اطلاعات بیشتر درباره مزوتراپی میتوانید به مقالات مزوتراپی سایت فولیمو مراجعه فرمایید.

فولیمو
فولیمو

دوره آموزش کاشت مو با بهترین کلینیک کاشت مو مشهد

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.