دوره آموزش کاشت مو

تا به حال به کاشت مو به عنوان یک شغل پر درآمد فکر کردی؟ در اوایلی که تکنولوژی کاشت مو به ایران آمد، کسی به جز پزشکان و جراحان زیبایی نمیتوانست کاشت مو را انجام دهد. اما الان اینگونه نیست زیرا که به جز پزشکان کسانی که مدارک پیراپزشکی دارند هم می توانند اقدام به کاشت مو بکنند و این در حالی است که خیلی از افرادی که کاشت مو انجام می دهند هیچگونه مدرک دانشگاهی هم ندارند. لذا با توجه به اینکه ریزش مو افراد زیاد شده است و دیگر مثل گذشته کاشت مو به عنوان یک رفتار نابهنجار برای مردان محسوب نمیشود تقاضا برای کاشت مو بسیار زیاد شده است. از این رو کاشت مو یکی از پر درآمد ترین شغل های حال حاضر در ایران می باشد.

در دوره آموزش کاشت مو، چه چیزهایی یاد می گیرید

1

مقدمه

در این مرحله بعد از معرفی خودم، به مدرک مورد نیاز برای کاشت، نحوه دریافت مجوز، ساعت کاری تکنسین کاشت مو شدن و …. می پردازیم.

مدت ویدئو 9 دقیقه

2

درمان های جایگزین

این مرحله شما درمان های جایگزین ریزش مو، مزایا و معایب آن ها را آموزش خواهید دید. آگاه باشید نسخه تمام ریزش مو ها با کاشت مو نیست.

مدت ویدئو 7 دقیقه

3

مشاوره قبل کاشت مو

این مرحله شما الگوهای طاسی مردانه و نحوه کاشت مو هر استیج را با توجه به بانک مویی افراد مختلف را آموزش خواهید دید.

مدت ویدئو 9 دقیقه

4

آزمایشات کاشت مو

در این مرحله شما آزمایشاتی که قبل از کاشت مو باید از مراجعین تان درخواست کنید و چگونگی تحلیل آن ها را خواهید آموخت.

مدت ویدئو 15 دقیقه

5

کاندید های کاشت مو

در این مرحله شما آموزش خواهید دید که چه کسانی را به هیچ وجه نباید کاشت مو انجام دهید و چه کسانی بهترین گزینه های کاشت مو هستند.

مدت ویدئو 8 دقیقه

6

ابزار های کاشت مو

این مرحله شما عملکرد تمامی ابزار های کاشت مو که قرار است در آینده با آن سر و کار داشته باشید و عملیات کاشت مو را انجام دهید آموزش خواهید دید.

مدت ویدئو 15 دقیقه

7

آناتومی

این مرحله در مباحث وضعیت مو، پوست سر و ساختار جمجمه آموزش خواهید دید. تا بتوانید یک مشاوره درست و یک کاشت خوب انجام دهید.

مدت ویدئو 7 دقیقه

8

بانک مو

در این مرحله با یکی از مهمترین موضوعات کاشت مو یعنی بانک مو، منطقه برداشت مو و منطق ممنوعه برداشت از مو آموزش خواهید دید.  

مدت ویدئو 5 دقیقه

9

پک کردن ست

در این مرحله نحوه باز کردن ست استریل، کشیدن مواد و دارو های قبل از کاشت و نحوه صحیح شستن و پک کردن ست را خواهید آموخت.

مدت ویدئو 14 دقیقه 

10

پانچ کردن (برداشت مو)

در این مرحله شما خواهید آموخت که چگونه مواد بیحسی زیر پوست سر را تزریق کنید و چگونه با دستگاه از بانک مو برداشت کنید.

مدت ویدئو 13 دقیقه

11

خط رشد

در این مرحله شما خواهید آموخت که چگونه خط رویش استاندارد را برای مراجعین با توجه به بانک مویی آنان ترسیم کنید.

مدت ویدئو 5 دقیقه

12

استیک زدن

در این مرحله شما نحوه تیغ زدن یا استیک زدن را به صورت اصولی خواهید آموخت. این مرحله کار عملی دارد که شما باید انجام دهید تا مسلط شوید.

مدت ویدئو 26 دقیقه

13

کاشت کردن مو

در این مرحله شما گرفت های سالم را از گفت های ناسالم تشخیص خواهید داد و سپس نحوه کاشت کردن آن ها را داخل تیغ ها خواهید آموخت.

مدت دوره 11 دقیقه

14

مراقبت های کاشت مو

شما در این مرحله مراقبت های قبل از کاشت مو، مراقبت های حین کاشت مو و مراقبت های بعد از کاشت مو را خواهید آموخت.

مدت دوره 17 دقیقه

15

شستشو بعد کاشت مو

این مرحله شما خواهید آموخت چگونه بعد از کاشت سر مراجع را شستشو دهید. زیرا از مهمترین مراقبت هایبعد از کاشت محسوب می شود.

مدت دوره 21 دقیقه

16

تبلیغات و جذب مشتری

در مرحله با شیوه ی جذب مشتری که من انجام دادم آشنا خواهید شد. من سعی کردم تمام مواردی که انجام دادم و نتیجه گرفتم را بیان کنم.

مدت ویدئو 9 دقیقه

من اعظم بیانی موسس گروه تخصصی فولیمو هستم. 8 سال پیش درست بعد از اینکه مدرک کارشناسی ماماییم رو گرفتم وارد این حوزه شدم و الان با کوله باری از تجربه و مهارت یک دوره آموزشی تهیه کردم که تمام 8 سال تجربه و آموخته هام رو بهت آموزش می دهم تا بتونی یک تکنسین کاشت مو حرفه ای بشوی یا به عنوان یا یک اد بشی. 

پشتیبانی از این دوره تا 1 سال خواهد بود. هر زمان سوال یا کمکی از من داشتید می توانید از من بپرسید من کامل در خدمت هستم. مطمن باشید در این دوره هیچ نکته ای را پیش خود نگه نداشتم فقط ممکن است چون شما کاشت مو را تا به حال انجام نداده اید، در حین کار برایتان سوالاتی پیش بیاید که به ذهن من خطور نکرده است. و من از گفتن آن غافل شده باشم.  بعد از مطرح کردن سوالات من برای آن ها ویدئو خواهم گرفت و در قالب بروزرسانی ویدئو را آپدیت می کنم.

در جریان باشید من شما را بعد از دوره رها نخواهم کرد و اگر نیاز داشتید اولین مراجعینتان را در کنارتان همراهی خواهم کرد.

دوره از دو بخش تشکیل شده است

  1. دوره تئوری 
  2. دوره عملی

دوره تئوری حدود 2 تا 3 هفته اگر مستمر آموزش ببینید زمان نیاز دارد که به صورت ویدئو هست و شما در منزل باید آموزش ببییند (اجباری)

اما دوره عملی از 1 ماه بنا به درخواست شما متغییر است.(اختیاری)

قیمت دوره با 50 درصد تخفیف 9.900.000 تومان می باشد. برای شروع اول باید دوره تئوری را با مبلغ 3.500.000 تومان از سایت خریداری کنید ما بقی هزینه ها بعد از اتمام دوره تئوری و شروع دوره عملی دریافت خواهد شد

قطعا شما اگر خودتان را باور داشته باشید می توانید این مهارت را آموزش ببینید. درآمد های بالای کاشت مو ارزش سختی های اولیه را دارد

کسانی که میتوانند در کشور ایران اقدام به کاشت مو بکنند پزشکان و پیراپزشکان هستند. اگر مدرک پیراپزشکی مثل مامای ، پرستاری و هوشبری و ... نداری نمیتونی مجوز کاشت مو رو بگیرید فقط می تونی به صورت اد یا دستیار کار کنی یا هم که به صورت تجربی اقدام به کاشت کنی