آموزش کاشت مو

دوره آموزشی کاشت مو تولید شده توسط تیم تخصصی کاشت مو فولیمو. فیلم های آموزش دستیاری و تکنسین کاشت مو با مناسب ترین قیمت و براساس جدیدترین متد آموزش کاشت و پیوند مو  دنیا با آپدیت همیشگی دوره ها

دوره جامع آموزش کاشت مو

در دوره جامع آموزش کاشت مو من تصمیم دارم به ساده ترین شکل ممکن، کاشت مو را به شما آموزش بدهم. فرقی نمی کند که تا چه اندازه اطلاعات و تجربه دارید، من تمام تلاشم را برای شما خواهم کرد تا بتوانی بهترین عملکرد خودتان را حوزه کاشت مو داشته باشید. حالا لازم است بدانید آموزش کاشت مو، دو بخش دارد : 1- بخش مجازی 2- بخش عملی

شما بعد از اینکه ثبت نام می کنید دوره مجازی برای شما ارسال می شود. هدف از ایجاد دوره مجازی این هست که شما قبل از اینکه دوره حضوری شروع شود اطلاعات کاملی در مورد کاشت مو داشته باشید. شما در این دوره، مرحله به مرحله ویدئوهای آموزشی را می بینید و در صورتی که هر گونه سوالی داشته باشید به صورت مستقیم از مدرس دوره می پرسید. بعد از اتمام دوره مجازی شما فقط نیاز دارید کار عملی روی مراجع واقعی انجام دهید تا با کمک ما، مهارت لازم را کسب کنید. برای اینکه این مهم تحقق پیدا کند ما 60 ساعت آموزش عملی را برای شما تدارک دیدیم. این 60 ساعت در طی 1 هفته از ساعت 8 صبح با پذیرش بیمار شروع می شود و تا پایان کار روی مراجع که حدودا ساعات 5 تا 6 بعدازظهر باشد به اتمام می رسد.

سر فصل های دوره مجازی آموزش کاشت مو

 1. مقدمه – در این مرحله بعد از معرفی خودم، به مدرک مورد نیاز برای کاشت، نحوه دریافت مجوز، ساعت کاری تکنسین کاشت مو شدن و …. می پردازیم. 
 2. درمان های جایگزین – این مرحله شما درمان های جایگزین ریزش مو، مزایا و معایب آن ها را آموزش خواهید دید. آگاه باشید نسخه تمام ریزش مو ها با کاشت مو نیست.
 3. مشاوره قبل کاشت مو – این مرحله شما الگوهای طاسی مردانه و نحوه کاشت مو هر استیج را با توجه به بانک مویی افراد مختلف را آموزش خواهید دید.
 4. آزمایشات کاشت مو – در این مرحله شما آزمایشاتی که قبل از کاشت مو باید از مراجعین تان درخواست کنید و چگونگی تحلیل آن ها را خواهید آموخت. 
 5. کاندید های کاشت مو – در این مرحله شما آموزش خواهید دید که چه کسانی را به هیچ وجه نباید کاشت مو انجام دهید و چه کسانی بهترین گزینه های کاشت مو هستند. 
 6. ابزار های کاشت مو – این مرحله شما عملکرد تمامی ابزار های کاشت مو که قرار است در آینده با آن سر و کار داشته باشید و عملیات کاشت مو را انجام دهید آموزش خواهید دید. 
 7. آناتومی – این مرحله در مباحث وضعیت مو، پوست سر و ساختار جمجمه آموزش خواهید دید. تا بتوانید یک مشاوره درست و یک کاشت خوب انجام دهید. 
 8. بانک مو – در این مرحله با یکی از مهمترین موضوعات کاشت مو یعنی بانک مو، منطقه برداشت مو و منطق ممنوعه برداشت از مو آموزش خواهید دید. 
 9. پک کردن ست – در این مرحله نحوه باز کردن ست استریل، کشیدن مواد و دارو های قبل از کاشت و نحوه صحیح شستن و پک کردن ست را خواهید آموخت.
 10. پانچ کردن (برداشت مو) – در این مرحله شما خواهید آموخت که چگونه مواد بیحسی زیر پوست سر را تزریق کنید و چگونه با دستگاه از بانک مو برداشت کنید. 
 11. خط رشد – در این مرحله شما خواهید آموخت که چگونه خط رویش استاندارد را برای مراجعین با توجه به بانک مویی آنان ترسیم کنید. 
 12. استیک زدن – در این مرحله شما نحوه تیغ زدن یا استیک زدن را به صورت اصولی خواهید آموخت. این مرحله کار عملی دارد که شما باید انجام دهید تا مسلط شوید. 
 13. کاشت کردن مو – در این مرحله شما گرفت های سالم را از گفت های ناسالم تشخیص خواهید داد و سپس نحوه کاشت کردن آن ها را داخل تیغ ها خواهید آموخت. 
 14. مراقبت های کاشت مو – شما در این مرحله مراقبت های قبل از کاشت مو، مراقبت های حین کاشت مو و مراقبت های بعد از کاشت مو را خواهید آموخت. 
 15. شستشو بعد کاشت مو – این مرحله شما خواهید آموخت چگونه بعد از کاشت سر مراجع را شستشو دهید. زیرا از مهمترین مراقبت هایبعد از کاشت محسوب می شود.
 16. تبلیغات و جذب مشتری – در مرحله با شیوه ی جذب مشتری که من انجام دادم آشنا خواهید شد. من سعی کردم تمام مواردی که انجام دادم و نتیجه گرفتم را بیان کنم. 
 17. آموزش کاشت مو عملی 60 ساعت

در این دوره چه می آموزید

نمونه دوره های برگزار شده

آموزش کاشت مو در شهر تهران

آموزش کاشت مو در استان گیلان

آموزش کاشت مو

آموزش کاشت مو در استان قزوین

چه کسانی می توانند در دوره ها شرکت کنند؟

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاد که آیا می توانید با مدرکی که دارید در این دوره شرکت کنید؟ تمام افراد می توانند کاشت مو را آموزش ببینند اما افرادی که مدارک پیراپزشکی مانند پرستاری، مامایی، اتاق عمل و بیهوشی دارند می توانند بعد از اتمام دوره، به صورت مستقل به عنوان تکنسین کاشت مو فعالیت خودشان را شروع کنند. اما افرادی که جزء پیراپزشکان نیستند می توانند بعد از اتمام دوره به عنوان دستیار در کنار تکنسین های کاشت مو فعالیت خودشان را شروع کنند. پس به صورت خلاصه اگر مدرک پیراپزشکی دارید می توانید به صورت مستقل در کلینیک ها فعالیت کنید و اگر مدرک پیراپزشکی ندارید باید به عنوان کمکی در کنار تکنسین کاشت مو کاشت مو انجام دهید.

تفاوت دوره ما با سایر دوره ها

اگر شما در حال بررسی این هستید که کدام دوره آموزشی را برای آموزش کاشت مو انتخاب کنید، اولین نکته ای که باید بررسی کنید تعداد شرکت کنندگان هست. تفاوت عمده آموزش ما این هست که آموزش به صورت گروهی برگزار نمی شود. کلاس ها حداکثر با ظرفیت 4 نفر برگزار می شود.

دومین موضوعی که بررسی می کنید باید این باشد که چند ساعت کار عملی توسط خود شما انجام می شود. لطفا در مورد این نکته تعداد روز را در نظر نگیرید، کار روی مولاژ رو در نظر نگیرید، کاشت مو توسط استاد و مشاهده توسط شما رو در نظر نگیرید. فقط تعداد ساعاتی که شما روی مراجع واقعی انجام می دهید را بررسی کنید. آموزشی کاشت مو عملی توسط ما 60 ساعت روی مراجع واقعی هست (به جز آموزش های مجازی و …) در طی این 60 ساعت که در 6 روز انجام می شود. هر روز برای مراجعین کاشت انجام می شود.

آموزش کاشت مو به چه صورت هست؟

دوره از دو بخش تئوری و عملی تشکیل شده است

علت اینکه دوره تئوری را از دوره عملی جدا کردم این بود که اگر شما اطلاعات پایه را ندانید و بخواهید بالای سر مراجع آموزش ببینید خیلی از زمان را در بالا سر مراجع از دست خواهید داد و از آموزش اصلی باز میمانید. برای همان در دوره تئوری کامل همه اطلاعات را خواهم داد حتی مهمترین قسمت کاشت یعنی استیک زدن یا تیغ زدن سر را آموزش می دهم. در این مرحله شما را به حال خود نمیگذارم شما باید روزانه برای من استیک زدن را با ابتدا خودکار روی کاغذ و بعد تیغ واقعی کاشت روی پوست مشابه سر تمرین کنید و تکالیفتان را برای من ارسال کنید تا دست تان راه بیفتد و از صحت کار اطمینان پیدا کنم. پیش بینی می شود این دوره 1 هفته به طول بینجامد. بعد از اتمام دوره تئوری وقت به دوره عملی می رسد که حدودا 60 ساعت با من کاشت مو انجام خواهید داد. در طول این دوره شما تمام داشته های خود را زیر نظر من به صورت عملی انجام خواهید داد.

معرفی استاد دوره

سرکار خانم اعظم بیانی 
 • موسس گروه تخصصی کاشت مو follimu
 • کارشناس مامایی از وزارت بهداشت 
 • دکترای مدیریت کسب و کار از وزارت علوم
 • شرکت در اولین وبینار بین المللی مدیران هوشمند
 • دارنده تاییدیه از دانشگاه هایچ ترکیه
 • دارنده لایسنس از دانشگاه بین المللی نیشانتاشی ترکیه
 • کسب افتخار مدیر طلایی در سال 1401 در دانشگاه الزهرا تهران
 • کاشت مو برای بیش از 1000 نفر ( سابقه 10 سال)
 • آموزش کاشت مو برای بیش از 100 نفر
اطلاعات دوره آموزش کاشت مو فولیمو
استاد دوره اعظم بیانی و جمعی از پزشکان متخصص
مدت زمان دوره   60 ساعت آموزشی
واجدین شرایط حضور  پرستاری، پیراپزشکی،مامایی، اتاق بیهوشی، اتاق عمل و پزشکان
مدرک معتبر  بین المللی

معرفی شبکه های اجتماعی

اگر در مورد آموزش هر گونه سوال یا ابهامی دارید می توانید قبل از شروع دوره با شماره 09155550612 جهت مشاوره هماهنگ کنید

سوالات متداول آموزش کاشت مو (Hair Transplantation)

آموزش کاشت مو زیر نظر چه کسی برگزار می شود؟

من اعظم بیانی موسس گروه تخصصی فولیمو هستم. 8 سال پیش درست بعد از اینکه مدرک کارشناسی ماماییم رو گرفتم وارد این حوزه شدم و الان با کوله باری از تجربه و مهارت یک دوره آموزشی تهیه کردم که تمام 8 سال تجربه و آموخته هام رو بهت آموزش می دهم تا بتونی یک تکنسین کاشت مو حرفه ای بشوی یا به عنوان یا یک اد بشی.

پشتیبانی دوره آموزش کاشت مو به چه شکل است؟

پشتیبانی از این دوره تا 1 سال خواهد بود. هر زمان سوال یا کمکی از من داشتید می توانید از من بپرسید من کامل در خدمت هستم. مطمن باشید در این دوره هیچ نکته ای را پیش خود نگه نداشتم فقط ممکن است چون شما کاشت مو را تا به حال انجام نداده اید، در حین کار برایتان سوالاتی پیش بیاید که به ذهن من خطور نکرده است. و من از گفتن آن غافل شده باشم. بعد از مطرح کردن سوالات من برای آن ها ویدئو خواهم گرفت و در قالب بروزرسانی ویدئو را آپدیت می کنم. در جریان باشید من شما را بعد از دوره رها نخواهم کرد و اگر نیاز داشتید اولین مراجعینتان را در کنارتان همراهی خواهم کرد.

مدت دوره چقدر است؟

دوره از دو بخش تشکیل شده است:

 1. دوره تئوری
 2. دوره عملی

دوره تئوری حدود 2 تا 3 هفته اگر مستمر آموزش ببینید زمان نیاز دارد که به صورت ویدئو هست و شما در منزل باید آموزش ببینید (اجباری). اما دوره عملی از 1 ماه بنا به درخواست شما متغییر است.(اختیاری)

هدف از دوره آموزش دستیار کاشت مو چیست؟

 1. نظارت بهتر بر کیفیت خدمات مراکز کاشت مو
 2. افزایش سطح خدمات مراکز کاشت مو
 3. تربیت دستیارهای حرفه ای کاشت مو

آموزش کاشت مو

آموزش کاشت مو، یکی از محبوب ترین آموزش ها است. در گذشته، کاشت مو به صورت خانگی و بدون آموزش حرفه ای انجام می شد. به همین دلیل، مشکلات بسیاری مانند انواع عفونت ها، زخم های سخت و... برای متقاضیان کاشت مو به وجود می آمد. در حال حاضر موسسات و آموزشگاه های متعددی دوره های آموزش کاشت مو را برگزار می کنند، اما تمامی این موسسات به صورت حرفه ای و اصولی فعالیت نمی کنند. دوره آموزشی کاشت مو مناسب، تکنسین های ماهر و حرفه ای را تربیت می کند. بعد از این آموزش ها، تکنسین های آموزش دیده می توانند کاشت مو را به شیوه های مختلف و به صورت حرفه ای برای متقاضیان انجام دهند. به دلیل حرفه ای بودن این تکنسین ها، احتمال بروز آسیب ها و انتقال بیماری ها به شدت کاهش پیدا می کند. اگر علاقه مند به یادگیری آموزش کاشت مو هستید، می توانید از طریق موسسات و آموزشگاه های معتبر در سراسر کشور حتی به صورت آنلاین، آموزش های لازم را دریافت کنید. فولیمو، یکی از کلینیک های فعال در زمینه کاشت مو است. در دوره آموزشی فولیمو، تمامی نکات مورد نیاز برای کاشت مو، به صورت حرفه ای به شما عزیزان آموزش داده می شود. بعد از گذراندن دوره های آموزشی فولیمو، می توانید به عنوان تکنسین کاشت مو در کلینیک ها مشغول به کار شوید.

چگونه تکنسین کاشت مو شویم؟

با خرید دوره آنلاین و کامل کردن سرفصل ها می توانید یک گام بزرگ در مسیر متخصص کاشت مو شدن بردارید. برای اینکه بهترین مدل یادگیری را داشته باشید پیشنهاد میکنیم به حضوری از آموزش های کاشت مو فولیمو کمک بگیرید.

قیمت دوره چقدر است؟

ارزش دوره 50.000.000 تومان می باشد اما برای تو این فرصت ایجاد شده که این دوره را فقط با مبلغ 25.700.000 تومان آموزش ببینی. برای شروع اول باید دوره تئوری را با مبلغ 5.900.000 تومان از سایت خریداری کنید ما بقی هزینه ها بعد از اتمام دوره تئوری و شروع دوره عملی دریافت خواهد شد.

آیا این دوره میتواند براتون مفید باشد؟

قطعا شما اگر خودتان را باور داشته باشید می توانید این مهارت را آموزش ببینید. درآمد های بالای کاشت مو ارزش سختی های اولیه را دارد.

آیا می توان با هر مدرکی کاشت مو انجام داد؟

کسانی که میتوانند در کشور ایران اقدام به کاشت مو بکنند پزشکان و پیراپزشکان هستند. اگر مدرک پیراپزشکی مثل مامای ، پرستاری و هوشبری و ... نداری نمیتونی مجوز کاشت مو رو بگیرید فقط می تونی به صورت اد یا دستیار کار کنی یا هم که به صورت تجربی اقدام به کاشت کنی.

چه کسانی می توانند مدرک کاشت مو بگیرند؟

تمامی عزیزان که دوره را به صورت حضوری سپری کنند می توانند برای دریافت مدرک کاشت مو اقدام کنند.

در دوره کاشت مو چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

 • مبانی کاشت مو
 • مهارت های آماده سازی مراجعه کننده کاشت مو
 • مهارت آماده سازی اتاق عمل (اتاق کاشت مو)
 • مهارت آماده سازی تجهیزات اتاق عمل
 • مهارت طراحی و کشیدن خط رویش مو
 • مهارت برداشتن گرافت ها (در روش Fit)
 • مهارت نگهداری از گرافت ها
 • مهارت ایجاد برش برای کاشت گراف
 • مهارت کاشت گراف
 • مهارت تعلیم مراقبت های بعد از کاشت به متقاضی
 • توانایی تشخیص عوارض کاشت مو

آموزش کاشت ابرو

امروزه بسیاری از افراد جامعه به دلیل استرس بالا، ژنتیک و تغذیه نامناسب علاوه بر ریزش مو دچار ربزش و کم پشتی ابرو نیز هستند. مدل و پر پشتی ابرو ها، نقش بسیار مهم و تاثیر گذاری در زیبایی صورت دارند. این موضوع سبب شده است تا افراد با شیوه ها و روش های مختلف اقدام به درمان کم پشتی های ابروهایشان کنند. یکی از روش های پر بازده، کاشت ابرو است. به همین دلیل پزشکان و پرستاران بسیاری تمایل دارند تا در دوره های آموزش کاشت ابرو شرکت کنند. زیرا فعالیت به عنوان تکنسین کاشت ابرو می تواند درآمد بسیاری بالایی داشته باشد. باید بدانید این حرفه نیاز به تخصص، مهارت، آگاهی و دقت بالایی دارد. تعیین جهت و زاویه مناسب برای ابرو، برداشت و کاشت گرافت در ابرو ها از سختی های این حرفه است. اگر می خواهید به عنوان تکنسین کاشت ابرو فعالیت کنید، می توانید در دوره آموزش آنلاین کاشت ابرو فولیمو شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید